تاریخ انتشار: 1402/05/16 12:48
وعده جدید مدیرعامل به رختکن ناراضی؛
کد خبر: 1453

سفر به تبریز با جیب پر از پاداش قهرمانی برای پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس وعده جدید برای پرداخت پاداش قهرمانی های فصل گذشته اعضای تیم داد.
سفر به تبریز با جیب پر از پاداش قهرمانی برای پرسپولیس

قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی نه تنها برای این باشگاه درآمدزایی به همراه نداشت بلکه آپشنهای قهرمانی بازیکنان و مربیان این تیم نیز فعال شد تا رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان علاوه بر مبلغ قرارداد سال گذشته موظف به پرداخت 65 میلیارد تومان به همراه 100 هزار دلار به اعضای خارجی تیمش شود.

مدیرعامل پرسپولیس با وجود اینکه تمام مبلغ قراردادهای اصلی بازیکنان، مربیان و کادرهای فنی، پزشکی و تدارکات را پرداخت کرده است با اعتراض آنها نسبت به عدم دریافت پاداش های قهرمانی روبروست.

سرخ ها منتظر دریافت این پول در تمرینات پیش فصل بودند اما بدقولیهای درویش ادامه پیدا کرد تا رقابت های لیگ برتر شروع شود.

مدیرعامل پرسپولیس در آخرین گفت و گوی تلفنی با یحیی گل محمدی بار دیگر شنونده گلایه های او نسبت به عدم تحقق وعده پرداخت پاداش قهرمانی های فصل گذشته پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی شد اما قول داد تلاش لازم برای واریز این مبلغ تا قبل از بازی با تراکتور تبریز در هفته دوم لیگ برتر داد.

oxjasqwv

حالا پرسپولیسی ها منتظر تحقق وعده جدید مدیرعامل هستند تا با جیب پر از پول راهی تبریز شده و یکی از سخت ترین بازی های خود را مقابل تراکتور انجام دهند.

سرخپوشان پایتخت چهارشنبه هفته جاری میزبان آلومینیوم اراک خواهند بود. آنها سپس برای بازی 25 مردادماه مقابل تراکتور راهی تبریز خواهند شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2axrg4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


حمله بازیکن قدیمی پرسپولیس به پریرا و شیخ دیاباته