تاریخ انتشار: 1401/03/17 10:40
مصاحبه جدید ستاره لهستانی علیه بایرن
کد خبر: 20953

لواندوفسکی: من را به زور نگه دارند که چه بشود؟

روبرت لواندوفسکی در مصاحبه با یک رسانه لهستانی درباره شرایط جدیدش با بایرن مونیخ توضیحاتی ارائه داد و از باشگاه آلمانی خواست به او اجازه ترک باشگاه را بدهد.
لواندوفسکی: من را به زور نگه دارند که چه بشود؟

روبرت لواندوفسکی این روزها از خبرسازترین ستاره‌های دنیای فوتبال است و هر روز شاهد گمانه‌زنی درباره آینده او، احتمال جدایی‌اش از بایرن مونیخ و مقاصد احتمالی این ستاره لهستانی هستیم. با اینکه یک سال از قرارداد لوا با بایرن باقی مانده اما او پیش از این به صراحت از قصد خود برای ترک آلیانز آرنا صحبت کرده و گفته می‌شود بارسا علاقه زیادی به جذب او دارد.

این در حالی است که بایرن مصمم به حفظ لواندوفسکی است و این باعث شده در روزهای اخیر شاهد جنگ لفظی بین لواندوفسکی و سران بایرن مونیخ باشیم. لواندوفسکی دیروز در کشورش در یک مصاحبه اختصاصی با رسانه لهستانی Onet Sport اظهارات جدیدی در این باره داشت. لوا بار دیگر از تصمیم خود برای ترک بایرن گفت و از مسئولین باشگاه آلمانی خواست اجازه ترک باشگاه را به او بدهند.

 

*تا لحظه آخر نخواستند به حرفهایم گوش بدهند

از بایرن می‌روم چون می‌خوام در زندگی‌ام احساسات جدیدی را تجربه کنم. آنها تا لحظه آخر نخواستند به حرفهایم گوش بدهند. چیزی در درونم تغییر کرد. چیزی که دیگر نمی‌شود به حالت اول برگردد. حتی اگه بخواهم نهایت حرفه‌ای‌گری را نشان بدهم باز هم نمی‌توانم این مساله را فراموش کنم. اتفاقاتی در بایرن افتاد که روحیه و ذهنیت من را تغییر داد طوریکه دیگر نمی‌توانم با شور و شوق صد در صد و انگیزه کامل خودم را وقف اهداف این تیم کنم.

روبرت لواندوفسکی

*این مساله با تصمیمهای یک طرفه حل نمی‌شود

کسی که این همه سال در یک باشگاه بوده، همیشه آماده بوده، همیشه در خدمت بوده و با وجود مصدومیتها و درد کشیدنها همیشه با تمام توان تلاش کرده. معتقدم برای هر دو طرف بهتر است که راه حلی برای این مساله پیدا شود. هیچ طرفی نباید سعی کند با تصمیم‌های یک طرفه به دنبال حل این مساله باشد. اصلا منطقی نیست. نه بعد از این همه سال. اگر من دو سال یا سه سال بازیکن باشگاه بودم درک می‌کردم ولی بعد از این دوران طولانی و موفق و با توجه به همه تلاشها و حمایتهایی که من از باشگاه داشتم، با وجود احترام زیادی که برای بایرن داشتم و نگاهم به باشگاه صرفا مادی و منفعت‌محور نبود به نظرم حالا باید برای حل مشکلم رویه بهتری پیش گرفته شود.

*من را به زور نگه دارند که چه بشود؟

می‌خواهند من را به زور نگه دارند که چه بشود؟ آنوقت دیگر کدام بازیکن حاضر می‌شود به بایرن برود؟ وقتی می‌داند که ممکن است چنین اتفاقی برای او هم بیفتد؟ پس وفاداری و احترام چه می‌شود؟ من همیشه برای خدمت به باشگاه آماده بودم و هشت سال با وفاداری خدمت کردم. من در این باشگاه با افراد فوق العاده زیادی آشنا شدم و می‌خواهم این ذهنیت دست‌نخورده بماند.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ayrly

اخبار مرتبطآخرین اخبارلواندوفسکی ساز جدایی کوک کرد