تاریخ انتشار: 1403/02/27 23:16
مرور حوادث گذشته؛
کد خبر: 629

تجاوز جوان شیطان صفت به دختر جوان در ویلای شمال/ او یک هفته دختر را آزار داد!

تجاوز به دختردانشجوی شهرستانی که بخاطر تعطیلی خوابگاه های تهران سرگردان بود با انکار هنرمند تهرانی تحت محاکمه قرار گرفت.
تجاوز جوان شیطان صفت به دختر جوان در ویلای شمال/ او یک هفته دختر را آزار داد!

منهای ورزش؛ هنرمند جوان که متهم است در روزهای کرونایی و پس از تعطیلی خوابگاه‌های دانشجویی، دختر جوان را به بهانه شیوع ویروس کرونا به خانه اش کشاند و او را آزار داد در دادگاه محاکمه شد.

بیشتر بخوانید:

دختران و زنان جوان اسیر طعمه‌های ماساژور مرد

حکم دخول در دوران عقد چیست؟

رسیدگی به این پرونده از اسفندماه سال 98 با شکایت دختر دانشجویی به نام سحر آغاز شد. وی که دانشجوی رشته علوم سیاسی بود به ماموران پلیس گفت : خانواده ام در شهرستان زندگی می کنند. دو سال قبل وقتی در دانشگاه قبول شدم به تهران آمدم و در خوابگاه دانشجویی ساکن شدم. اما به خاطر شیوع ویروس کرونا خوابگاه ها تعطیل شد. من می خواستند به شهرستان برگردم اما بلیط اتوبوس پیدا نکردم.

به همین خاطر با پسر جوانی که در رشته هنر درس می خواند و طراح طلا بود و مدتی قبل او را می شناختم تماس گرفتم.من به او گفتم به خاطر تعطیلی خوابگاه در تهران تنها مانده ام و از او خواستم با ماشین دنبالم بیاید تا چند ساعتی را در خیابان گشت بزنیم.من می خواستم صبح زود و بعد از روشن شدن هوا با اتوبوس به شهرستان محل سکونتم برگردم.

این دختر ادامه داد : پسر جوان با ماشین دنبالم آمد. او به بهانه شیوع ویروس مرا فریب داد. او می گفت اگر ساعت ها در خیابان چرخ بزنیم ممکن است به کرونا مبتلا شویم. او با حرف هایش اغفالم کرد و مرا به خانه اش دعوت کرد اما در خانه اش به زور آزارم داد.

با این شکایت دختر دانشجو به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند .

به این ترتیب پسرجوان بازداشت شد و در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه سحر برای پسر جوان اشد مجازات خواست و گفت : این پسر با حرف هایش مرا فریب داد و به خانه اش دعوت کرد .اما به زور آزارم داد.

تجاوز

انکار تجاوزگر به دانشجو دختر در خانه

وقتی پسر جوان در جایگاه ویژه ایستاد اتهامش را نپذیرفت. وی گفت: سحر خودش با من تماس گرفت و از من کمک خواست .او می گفت برای رفتن به شهرستان بلیط پیدا نکرده است و می خواهد تا صبح در خیابان بماند.او با میل خودش به خانه ام آمد اما نمی دانم چرا صبح روز بعد چنین شکایتی را مطرح کرد. من هنرمندم وهرگز دختر جوان را آزار نداده ام.

این پسر ادعای جدیدی را مطرح کرد و گفت: سحر قبلاً با یکی از دوستان من در رابطه بوده و بعد از به هم خوردن رابطه اش با دوست صمیمی ام با من تماس گرفته بود.ممکن است دوستم قبلا او را آزار داده باشد .

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ayxv2

اخبار مرتبطآخرین اخبارتجاوز ناباورانه به خانم متاهل در پارکینگ مرکز تجاری تهران
مرور حوادث گذشته؛