تاریخ انتشار: 1401/04/17 10:48
کد خبر: 19660

عزیزی: برکناری اسکوچیچ اوج نامردی است

خداداد عزیزی نسبت به خبر برکناری اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی که دستاورد نشست کمیته فنی فدراسیون فوتبال در وزارت ورزش و جوانان است، واکنش نشان داد.
عزیزی: برکناری اسکوچیچ اوج نامردی است

او در یک برنامه تلویزیونی گفت: ما معمولا اینگونه نبودیم و نمی دانم چطور شد که اینطور شده ایم. اوج نامردی و بی معرفتی است به مربی ای که بهترین نتایج را در صعود تیم ملی به جام جهانی گرفته این شانس را ندهیم که در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بنشیند. در فوتبال ایران اتفاقاتی رخ می دهد که در هیچ جای جهان شاهد آن نیستیم و این کمی عجیب و غریب است. به خصوص در فوتبال باشگاهی. متاسفانه چند سالی است که دلالان در فوتبال ایران چمباتمه انداخته اند و هر کاری که دوست دارند انجام می دهند و کسی هم جلو دار آنها نیست. با اتفاقی که اکنون در تیم ملی در حال رخ دادن هست به نظر من شعاع کار این دلالان افزایش پیدا کرده و به تیم ملی هم رسیده است. دلالان در لیگ کاری کرده اند که دستمزدها به 15 میلیارد تومان و یواش یواش به 20 میلیارد تومان هم در حال افزایش است. سوال من از اهالی فوتبال این است آیا این لیگ برتر ارزش این را دارد که به بازیکن 20 میلیارد تومان پول بدهیم؟ بازیکنی باید 20 میلیارد تومان پول بگیرد که یک تنه 15 بازی را برای تیمش در بیاورد. یا ما قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شویم. همه این اتفاقات زیر نظر دلالان و یک سری مدیران دولتی باشگاه ها رخ می دهد.

خداداد عزیزی در خصوص زمزمه هایی که مبنی بر حضور دوباره کارلوس کی روش در تیم ملی به میان آمده است؛ گفت: به نظر من ما دوست داریم یک عده ای به ما زور بگویند. برای یکی مثل اسکوچیچ که حرف نمی زند هر روز یک گزینه درست می کنیم. من الان ماندم چطور وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال در مورد کارلوس کی روش صحبت می کنند. مربی ای که قراردادش با فدراسیون فوتبال ترکمنچای یا گلستان بود. البته نمی دانم کدام یک را بگویم. گویی دوستان یادشان رفته است که کارلوس کی روش با اهالی فوتبال چطور برخورد می کرد و نه فدراسیون فوتبال را آدم حساب می کرد و نه وزارت ورزش و جوانان را. من مانده ام که این ها چطور در مورد کارلوس کی روش حرف می زنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2l5pyr

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گزینه‌های هدایت سپیدرود رشت مشخص شدند