تاریخ انتشار: 1402/05/20 20:48
کد خبر: 1212

نمایندگان پرسپولیس به مالزی می‌روند

مدیر و مدیر رسانه‌ای تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برای شرکت در قرعه‌کشی این مسابقات و کارگاه‌های مربوطه به مالزی می‌روند‌.
نمایندگان پرسپولیس به مالزی می‌روند

فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا که قرار است از امسال شبیه به تقویم اروپایی برگزار شود از اواخر شهریورماه آغاز می‌شود و ایران نیز سه نماینده در مرحله گروهی و یک نماینده در مرحله پلی‌آف دارد. 

طبق سیدبندی اعلام شده از سوی AFC، پرسپولیس تنها تیم ایرانی است که به عنوان سرگروه کار خود را آغاز می‌کند‌. سپاهان و نساجی نیز در سید دو حضور دارند و تراکتور باید ابتدا از مرحله پلی‌آف عبور کند و سپس در یکی از گروه‌ها به کارش ادامه دهد‌.

بر این اساس، کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه سه روزه‌ای را برای نمایندگان تیم‌های حاضر در این فصل مسابقات تدارک دیده که شامل حضور در کارگاه‌های تخصصی مدیریتی و رسانه‌ای و در نهایت مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان می‌شود.

طبق اعلام و دعوت رسمی AFC از باشگاه‌ها، مدیر تیم و مدیر رسانه‌ای تیم‌های پرسپولیس، سپاهان، نساجی و تراکتور جهت شرکت در این رویداد سه روزه عازم مالزی خواهند شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2lww64

اخبار مرتبطآخرین اخباررقم قرارداد تمام بازیکنان پرسپولیس فاش شد/ گران‌ترین بازیکن سرخ‌ها و قیمت واقعی یحیی گل‌محمدی +عکس