تاریخ انتشار: 1401/02/19 10:22
کد خبر: 22239

مهدی تارتار محروم از دیدار در مقابل پرسپولیس

گاندو های اصفهانی در تقابل حساس امروز بدون سرمربی خواهند بود.
مهدی تارتار محروم از دیدار در مقابل پرسپولیس

در شرایطی که تارتار با انگیزه بالا خود و تیمش را آماده دیدار مقابل پرسپولیس کرده بود، نماینده سازمان لیگ در جلسه هماهنگی پیش از بازی اعلام کرد که سرمربی ذوب آهن به دلیل سه کارته بودن، نمی‌تواند روی نیمکت تیمش بنشیند.

تارتار پیش‌تر با چهار کارت زرد یک بازی محرومیت را سپری کرد و حالا دریافت اخطار در بازی با هوادار در صحنه‌ خطای منجر به گل حریف تهرانی، باعث شده تا دیدار با پرسپولیس را از دست بدهد.

نکته عجیب، غفلت سرپرست و مسئولان ذوب آهن است که تا پیش از اعلام سازمان لیگ اطلاعی از محرومیت تارتار نداشتند و حتی پیش از بازی با هوادار نیز به او نگفتند که در آستانه محرومیت قرار دارد تا وی برای بازی حساس مقابل پرسپولیس، محتاطانه‌تر برخورد کند.

سرمربی ذوب آهن بی اطلاع از این محرومیت در نشست خبری پیش از بازی نیز حضور یافت و این در حالی است که سرمربی محروم حق چنین کاری ندارد اما این موضوع پیش از نشست خبری به او اعلام نشد و دقایقی قبل وی از محرومیتش اطلاع یافت.

ماجرا از این قرار است که مهدی تارتار در بازی با آلومینیوم اراک ابتدا یک کارت زرد گرفت و سپس از زمین اخراج شد اما سرپرست ذوب آهن این اخطار را محاسبه نکرد تا به این ترتیب با گاف عجیب، تیمش را در شوک فرو ببرد.

با این حساب ذوب آهن برای دیدار با پرسپولیس سرمربی خود را در اختیار نخواهد داشت و تارتار از روی سکو تماشاگر بازی خواهد بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2oajjv

اخبار مرتبطآخرین اخبار


حمله پیشکسوت پرسپولیس به عیسی آل کثیر