تاریخ انتشار: 1400/10/15 00:19
کد خبر: 27639

اولتیماتوم دورتموند به ارلینگ هالند

باشگاه دورتموند به مهاجم نروژی اعلام کرده که هرچه زودتر باید تصمیم خودش در مورد جدایی از این تیم را بگیرد.
اولتیماتوم دورتموند به ارلینگ هالند

باشگاه دورتموند به ارلینگ هالند تا پایان ماه جاری میلادی مهلت داده تا تصمیم نهایی خود را برای انتقال به تیمی دیگر یا ماندن در دورتموند بگیرد.

ستاره نروژی به تازگی به صورت غیررسمی در اسپانیا و در شهر ماربیا در مورد آینده‌اش صحبت کرده است. او به هوادارانش گفته که می‌خواهد در اسپانیا بازی کند و به نظر می‌رسد که رئال‌مادرید و بارسلونا گزینه های اصلی او برای فصل آینده باشند. هالند باید تا ۳۱ ژانویه (۱۱بهمن) در مورد فصل آینده تصمیم بگیرد.

در حال حاضر خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا همه تلاش خود را می‌کند تا هالند را به خدمت بگیرد و در تلاش است تا با فروش بعضی از بازیکنان مازاد بتواند این انتقال را به سرانجام برساند. از طرف دیگر رئال‌مادرید هم به دنبال این مهاجم گلزن است و نکته مهم این است که رئال شرایط مالی بسیار بهتری نسبت به بارسلونا دارد.

مینو رایولا مدیربرنامه‌های هالند فعلاً با هیچ‌کدام از دو باشگاه به توافق نرسیده است. مدیران رئال خرید هالند را کاملاً امکان‌پذیر می‌دانند و معتقدند با حضور ارلینگ و امباپه خط حمله فوق‌العاده‌ای برای فصل بعد در اختیار خواهند داشت.

دورتموند به هالند گفته است که باید ظرف یک ماه آینده و تا قبل از ۱۱ بهمن تکلیفش را مشخص کند. مسئولان دورتموند می خواهند برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنند. یکی از اهداف آن‌ها این است که آدیمی از سالزبورگ را به عنوان جانشین هالند بخرند هر چند که گزینه‌هایی نظیر ولاهوویچ، داروین و کالاژیچ را نیز مد نظر دارند، البته اگر جدایی هالند از این تیم قطعی شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2oaoov

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


موافقت ستاره پاری سن ژرمن برای حضور در بارسلونا