تاریخ انتشار: 1402/06/01 09:54
کد خبر: 739

ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان/ نکونام به تیم برنده دست نمی‌زند؟

انتظار می‌رود که جواد نکونام بدون تغییر خاصی نسبت به دیدار برابر ملوان، تیمش را در بازی با سپاهان روانه میدان کند.
ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان/ نکونام به تیم برنده دست نمی‌زند؟

در مهم‌ترین دیدار هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر، سپاهان در استادیوم نقش جهان میزبان استقلال است. انتظار می‌رود که جواد نکونام برای این دیدار تغییر چندانی را نسبت به بازی قبل برابر ملوان در ترکیب تیمش ایجاد نکند و اصطلاحا به تیم برنده دست نزند.

سیدحسین با یک سیو خوب در بازی با صعت نفت و مهار یک ضربه پنالتی برابر ملوان، کاملا از روحیه بالایی برخوردار است و امید دارد که در بازی امروز نیز دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

از آنجایی که چشمی در بازی قبل زوج محمدحسین مرادمند در خط دفاعی بود، در نتیجه نکونام برای این بازی ریسک نکرده و یک بار دیگر روزبه را در این پست به میدان می‌فرستد.

کادرفنی استقلال اعتقاد خاصی به ابوالفضل جلالی دارد و این بازیکن امروز نیز در سمت چپ خط دفاعی بازی می‌کند و باید رامین رضاییان را در این بازی مهار کند. صالح حردانی که فصل را با گلزنی آغاز کرده، در سمت راست بازی خواهد کرد.

با حضور چشمی در خط دفاع، زبیر نیک نفس تنها هافبک دفاعی تخصصی استقلال است و مأموریت مهار هافبک‌های طراح سپاهان را دارد. جلوتر از او، آرش رضاوند و مهدی مهدی پور بازی می‌کنند که در دو هفته اول، کاملا در خدمت تیم بازی کرده و روی گل‌های استقلال نیز اثرگذار بودند.

تا آمادگی کامل مهرداد محمدی، باید شاهد حضور جعفر سلمانی در پست وینگر چپ باشیم. در سمت راست نیز آرتور کوین یامگا بازی می‌کند و امیدوار به جبران آن موقعیت بزرگ از دست رفته، در دیدار برگشت سال قبل برابر سپاهان است.

در خط حمله نیز ارسلان مطهری تنها گزینه موجود برای جواد نکونام است. بازیکنی که طلسم گل نزنی‌هایش را در آبادان شکست و امیدوار است یک بار دیگر گلزنی برابر سپاهان را تکرار کند.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با سپاهان:

سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، جعفر سلمانی، آرتور کوین یامگا، ارسلان مطهری

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2oaxg3

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


بمب سپاهان از استقلال سفارش داده شد