تاریخ انتشار: 1401/07/23 11:27
کد خبر: 15263

لایحه جدید در پرونده جنجالی بازیکن پرسپولیس

قرار است دو باشگاه پرسپولیس و ذوب‌آهن در پرونده سینا اسدبیگی لایحه جدید ارائه دهند.
لایحه جدید در پرونده جنجالی بازیکن پرسپولیس

پس از شکایت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان از سینا اسدبیگی و باشگاه پرسپولیس، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال طی هفته‌های اخیر جلساتی را برای رسیدگی به این پرونده برگزار کرده، اما هنوز نتیجه و رأی نهایی در این مورد صادر نشده است.

در جدیدترین اتفاق در پرونده اسدبیگی، جلسه‌ای در روزهای پایانی هفته گذشته در کمیته وضعیت برگزار شده و ادعاهای طرفین بار دیگر مورد بررسی قرار گرفته است و با تصمیم کمیته وضعیت، طرفین پرونده باید به‌زودی لایحه جدیدی را به این کمیته ارائه کنند تا مجدداً جلسه‌ای برای رسیدگی به این پرونده برگزار شود.

در این زمینه شنیده می‌شود قرارداد ادعا شده توسط باشگاه ذوب‌آهن با قراردادی که وکلای سینا اسدبیگی ارائه کرده‌اند همخوانی ندارد و قراردادها دارای تناقض‌های مهمی است. موضوعی که باعث شده است همچنان کش‌وقوس‌ها درباره این پرونده ادامه داشته باشد.

با توجه به اینکه قرارداد ادعا شده از طریق واتساپ به بازیکن ارسال شده است؛‌ اصل قراردادی در این خصوص وجود ندارد و به این ترتیب موضوع ورود کارشناس خط‌شناسی به پرونده نیز مطرح نیست و باید دید در نهایت چه تصمیمی برای این پرونده گرفته خواهد شد.

باشگاه ذوب‌آهن پیش از آغاز فصل جاری از سینا اسدبیگی و باشگاه پرسپولیس به دلیل فسخ قرارداد یکطرفه این بازیکن با ذوبی‌ها شکایت کرده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2oazdo

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


احتمال خطرناک برای قرمزهای پایتخت