تاریخ انتشار: 1397/09/02 19:03
کد خبر: 120639

امامی فر: انگیزه بازیکنان نفت مسجد سلیمان بیشتر از ما بود

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: پیش بینی می‌کردیم که بازی سختی داشته باشیم. به نظر می‌آید دو پیروزی پشت سر هم برای ما کار را سخت کرده بود.
امامی فر: انگیزه بازیکنان نفت مسجد سلیمان بیشتر از ما بود

علیرضا امامی‌فر پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر نفت مسجد سلیمان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: پیش بینی می‌کردیم که بازی سختی داشته باشیم. به نظر می‌آید دو پیروزی پشت سر هم برای ما کار را سخت کرده بود. بعد از اینکه گل خوردیم با توجه به شرایط فیزیکی خوبی که بازیکنان حریف داشتند بازی را کنترل کردند. بازیکنان ما هم بسیار تلاش کردند و در نهایت به هدف خود نرسیدیم. تیم نفت بسیار پرتلاش و جنگنده ظاهر شد و فکر می‌کنم انگیزه آنها بیشتر از ما بود. می‌دانستیم که بازی سختی داریم، اما از این شکست درس می‌گیریم تا در بازی های آینده بهتر شویم و به جایگاه خوبی در لیگ برسیم.


وی ادامه داد: باید تمرین کنیم و چاره‌ای جز این نداریم. بازیکنان و کادر فنی باید تلاش کنند تا شرمنده هوادران نشوند. هواداران کم کاری نکردند و ما امروز شرمنده آنها شدیم. باید در ادامه محبت‌های انها را جبران کنیم که امیدوارم در بازی‌های آینده این اتفاق رخ دهد.
مربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: اگر همه کمک کنند به تیم جدیدی که در حال کار کردن است شرایط خوب خواهد شد. نزدیک به 4 میلیارد تومن بدهی‌های این تیم را پرداخت کرده است و حالا منتظریم که بقیه ارگان‌ها از جمله هیأت فوتبال استان هم وارد عمل شده و به ما کمک کنند. اگر مسائل مالی حل شود ما هم بهتر کار خواهیم کرد.

وی درمورد شرایط بازی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: اگر شما به تعویض‌های ما دقت کرده باشید کعبی را به سمت راست آوردیم و کریمی را به سمت چپ، اما بازیکنان در دقایقی از بازی احساساتی شدند و فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. امروز تلاش کردیم که به گل برسیم و پیش می‌آید که فرصت‌هایی را هم به حریف بدهیم. دروازه‌بان حریف توپ‌های خیلی خوبی را دفع کرد.

امامی‌فر ادامه داد: همه بازیکنان تلاش کردند تا توپ به گل تبدیل شود، اما نشد. بازی مقابل فولاد خوزستان هم بسیار فشار آوردیم و به گل رسیدیم. تیم‌ها امسال فراز و نشیب زیادی دارند و سپاهان امروز در تبریز مساوی کرد. چیزی که به کادر فنی مربوط می‌شود این است که بازیکنان را آماده کرده و به آنها انگیزه بدهد. از روز اول گفتم که کار سختی داریم، اما همه باید دست به دست هم بدهند تا تیم به هدف خود برسد.

وی درمورد استفاده از جوانان گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. باید از بازیکنانی استفاده کنیم که دنبال پیشرفت هستند. جوانانی که در لیگ برتر حاضر می‌شوند باید کم کم در ترکیب قرار بگیرند. شرایطی نداریم که بخواهیم تیم را ناگهان جوان کنیم. ما به دنبال کمک به جوانان هستیم و در هر بازی شرایط مسابقه و تفکرات سرمربی موجب می‌‌شود تا از آنها استفاده کنیم.

مصدومیتی به دلیل بازی در چمن مصنوعی نداریم، اما به هر حال فشار خاصی دارد. گیلان لیاقت داشتن بهترین زمین چمن را دارد همانطور که به تازگی ورزشگاه فولاد افتتاح شد و چمن خوبی هم دارد.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: به نظر شما چرا پرسپولیس نتوانست قهرمان آسیا شود؟ می‌گویند چون این تیم نمی‌تواند به خوبی گل بزند. ابتدا مشکلات مالی باید حل شود و سپس بازیکنان انگیزه بگیرند تا بازی کنند. ما از بالاترین پتانسیل بازیکنان استفاده می‌کنیم. آیا شما کم‌کاری از سوی بازیکنان تیم ما دیدید؟ تا سوت پایان بازی همه تلاش کردند و در پایان همه از ناراحتی روی زمین افتاده بودند، چون همه می‌خواستند به پیروزی برسند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2obeyv

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


مرزبان: هدف بزرگ ما این است که در لیگ بمانیم