تاریخ انتشار: 1402/02/21 13:09
اتفاق جالب درباره گلر سابق تیم ملی
کد خبر: 6463

رشید دور فضای مجازی را خط کشید!(عکس)

دروازه‌بان باتجربه پیکان به دور از حواشی کار خود را جلو می‌برد و امیدوار است به دوران طلایی خود برگردد.
رشید دور فضای مجازی را خط کشید!(عکس)

تصاویری که از سفر کاروان پیکان به اصفهان برای مسابقه با سپاهان منتشر شده یک نکته جالب درباره رشید مظاهری را نمایان می‌کند؛ اینکه او سعی دارد از حواشی و فضای مجازی دور باشد.

تصویری از رشید در حال صحبت با تلفن در فرودگاه ثبت شده که او یک گوشی ساده و قدیمی در دست دارد؛ این گلر باتجربه مدت‌هاست در فضای مجازی نیز فعالیت خاصی ندارد و حالا مشخص می‌شود که حتی گوشی‌های تلفن پیشرفته‌اش را هم کنار گذاشته تا تمرکزش روی فوتبال باشد.

مظاهری هفته گذشته در بازی با پرسپولیس نیز عملکرد خوبی درون چارچوب پیکان داشت و دروازه‌اش فقط از روی نقطه پنالتی باز شد‌. او در جریان بازی به عنوان یک بازیکن باتجربه توانست روی خروج ها و دفع توپ یکبار دیگر توانایی هایش را نشان داد و دو سیو فوق‌العاده نیز روی شوت های بازیکنان پرسپولیس داشت.

رشید مظاهری

رشید در این فصل مجموعا برای سپاهان و پیکان در ۱۴ مسابقه لیگ برتر به میدان رفته و هفت کلین‌شیت به ثبت رسانده است. موضوعی که نشان می‌دهد او با توجه به شرایطی که پیکان دارد همچنان یکی از موثرترین دروازه‌بان‌های فوتبال ایران به شمار می‌رود.

بدون تردید مظاهری در مصاف با سپاهان در هفته بیست و نهم نیز انگیزه زیادی دارد. گلر نیم فصل اول سپاهان برای درخشش دوباره مقابل تیم سابق خود کارش را جلو می‌برد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2od7l3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اختصاصی/ جنگ یحیی در زمین غیره قانونی برای پس گرفتن صدر جدول!
پیکان- پرسپولیس؛

مظاهری: هیچ چیزی برای قهرمانی کم نداریم
برای خودم و سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم؛