تاریخ انتشار: 1402/01/21 17:42
بایرن فردا دفاع نمی‌کند
کد خبر: 8018

گواردیولا: بازی برابر تیم‌های توخل همیشه دشوار است

پپ گواردیولا در نشست خبری بازی با بایرن از توماس توخل تمجید کرد و گفت که بازی برابر تیم های او همیشه سخت است.
گواردیولا: بازی برابر تیم‌های توخل همیشه دشوار است

 منچسترسیتی فردا شب در اتحاد از دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان میزبان بایرن مونیخ است. دوئل پپ گواردیولا و توماس توخل که اخیرا جانشین یولیان ناگلزمان در بایرن شده، قطعا جذاب خواهد بود.

پپ در نشست خبری این بازی گفت: «من قطعا به دنبال قهرمانی چمپیونزلیگ هستم اما باید شایسته باشید و آن را به دست بیاورید. مردم همیشه می گویند من اینجا هستم تا لیگ قهرمانان را برای سیتی فتح کنم. رویای من فتح همه جام ها برای سیتی است و یک فصل دیگر نزدیک به قهرمانی لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی هستیم. ببینیم چه خواهد شد.»

تساوی لیورپول و آرسنال به سود سیتی: «زمان برگزاری این بازی من در حال تماشای بازی بایرن و سپس گلف بودم.»

شکست در فینال 2021 برابر چلسیِ توماس توخل: «من در گذشته زندگی نمی کنم. همان زمان به توخل تبریک گفتم و تمام شد. وقتی بازی را تماشا کردم، متوجه شدم که خیلی هم بد بازی نکردیم و قطعا نتیجه می توانست طور دیگر باشد.»

اخراج ناگلزمان و آمدن توخل به بایرن: «وقتی یک مربی برکنار می شود و یک مربی جدید می آید، مردم همیشه می گویند که تصمیم درستی بوده ولی وقتی روند نتایج تیم خوب پیش نمی رود، دلتنگ مربی قبلی می شوند. این قانون فوتبال است.»

لذت بردن پپ از نزدیک شدن سیتی به سه‌گانه: «خیر، من مربی غمگینی هستم. بسیار بسیار غمگین.»

پپ در مورد استراتژی‌اش برای کسب پیروزی در بازی ها گفت: « قبل از هر بازی برنامه تیم را بر اساس شکل بازی حریف مشخص می کنم. اگر برنده شویم، همه تعریف می کنند و اگر نتیجه نگیریم، یعنی تصمیمات من غلط بوده است. گاهی از من به خاطر تفکر زیاد و بیش از اندازه پس از شکست در یک بازی انتقاد می شود. اینکه اگر آن شوت گل می شد، ما برنده می شدیم ولی باید شکست را پذیرفت. وقتی بیش از حد فکر می کنم و برنده می شویم، نابغه هستم. من کاری را انجام می دهم که فکر می کنم در آن لحظه درست است.»

پپ گواردیولا

ناکامی های سیتی با پپ در لیگ قهرمانان: «برابر موناکو در دو بازی 6 گل زدیم و حذف شدیم. برابر تاتنهام چهار گل زدیم، بازهم کنار رفتیم. فصل قبل برابر رئال در دو بازی پنج گل زدیم ولی آنها به فینال رفتند. ما همیشه در لیگ قهرمانان گل های زیادی می زنیم و از این حیث مشکلی نداریم. مشکل ما جای دیگری است و آن را می دانیم.»

پپ گواردیولا می گوید رقابت با توماس توخل به دلیل خلاقیت او بسیار دشوار است: «بازی برابر تیم های توخل همیشه دشوار است چون او مربی خوش فکر و خلاقی است. بایرن تیمی نیست که در بازی رفت دفاع کند و به دنبال پیروزی در بازی برگشت باشد. اگر آنها دفاع کنند، به این دلیل است که ما خوب حمله می کنیم و اگر فردا ما دفاع کنیم، به این دلیل است که آنها خوب حمله می کنند.»

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2r56b4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گواردیولا: بایرن آخرین چیزی است که به آن فکر می‌کنم
هالند فردا بازی می‌کند