تاریخ انتشار: 1402/04/26 12:03
با فلاح یا غلامی، پرونده مدافعان وسط بسته می‌شود
کد خبر: 2542

پایان راه استقلال و سیلوا؛ استقلال و نکونام قید مدافع برزیلی را زدند

بازگشت رافائل سیلوا به استقلال منتفی شده و مدیران استقلال به دنبال تکمیل خط دفاعی با نفرات داخلی هستند.
پایان راه استقلال و سیلوا؛ استقلال و نکونام قید مدافع برزیلی را زدند

رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال که 1.5 سال در این تیم حضور داشت و توانست عملکرد خوبی ارائه بدهد، با وجود اینکه یکسال دیگر از قراردادش باقی مانده بود، اما به صورت یک طرفه این قرارداد را فسخ کرد و جدا شد.

با تغییرات مدیریتی در استقلال و حضور علی خطیر در سمت مدیرعاملی، یکی از اولین خواسته‌های جواد نکونام از او بازگرداندن رافائل سیلوا بود. در این خصوص مدیران استقلال با بررسی شرایط سیلوا تلاش هایی برای بازگشت او انجام دادند اما از آنجایی که ممکن بود این مساله زمان‌بر شود، فعلا قید آن را زده‌اند.

نکونام هم با توجه به شرایط موجود دیگر حسابی روی بازگشت رافائل سیلوا نمی‌کند تا زمان را از دست ندهد. استقلالی‌ها که پیش از این قرارداد محمدحسین مرادمند را تمدید کرده و آرمین سهرابیان را به خدمت گرفته بودند، شب گذشته اقدام به استخدام ایمان سلیمی کردند و حالا با یک مدافع وسط دیگر جمع نفرات این پست تکمیل می‌شود.

سامان فلاح مدافع پیکان گزینه اصلی‌ استقلالی‌ها برای حضور در خط دفاعی است؛ همچنین زمزمه‌هایی درباره بازگشت عارف غلامی نیز شنیده می‌شود. با توجه به رقم سنگین رضایت‌نامه فلاح احتمال تمدید قرارداد غلامی با استقلال بیشتر است و با حضور یکی از این دو بازیکن، جمع 4 نفره مدافعان وسط استقلال جمع خواهد شد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2r8p64

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پایان همکاری سیلوا و استقلال؛ خطیر تایید کرد!

افتتاح پرونده جدید علیه استقلال در فیفا
سیلوا پولش را نگیرد، شکایت می کند