تاریخ انتشار: 1402/04/24 12:08
فرشید سمیعی عضو هیئت مدیره شد
کد خبر: 2666

بازگشت با اقتدار مدیر برکنارشده استقلال!

فرشید سمیعی، معاون حقوقی سابق باشگاه استقلال، به سمت عضو هیئت مدیره این باشگاه برگشت.
بازگشت با اقتدار مدیر برکنارشده استقلال!

 با استعفای حجت کریمی از هیئت مدیره باشگاه استقلال و اضافه شدن علی خطیر، تعداد اعضای هیئت مدیره 4 نفر باقی ماند و حالا بعد از کش و قوس‌های مختلف عضو پنجم هیات مدیره انتخاب و معرفی شده است.

رسانه رسمی باشگاه استقلال در این خصوص نوشت:‌ «جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده باشگاه استقلال صبح روز شنبه با حضور آقایان دکتر پیله‌فروش، نماینده وزارت اقتصاد و دارایی و رییس جلسه، دکتر فلاح، نماینده وزارت ورزش و جوانان، نایب رییس جلسه، علی خطیر، مدیرعامل، علیرضا خانی، مهدی حیدرزاده، مهدی افضلی و فرشید سمیعی اعضای هیئت مدیره در محل باشگاه برگزار شد. در این جلسه با نظر اعضای محترم مجمع دکتر فرشید سمیعی به عنوان عضو موظف هیات مدیره منصوب گردید.»

فرشید سمیعی

سمیعی در شرایطی به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال منصوب شده که پیش از این و بعد از اختلافاتی که با حجت کریمی داشت، از سمت معاونت حقوقی برکنار شده و از باشگاه رفته بود. او در این مدت اما سعی کرد با انتشار استوری ارتباطش با هواداران استقلال را حفظ کند و حالا در سمتی بالاتر و به عنوان عضو هیات مدیره به این باشگاه برگشته است.

به این ترتیب تعداد اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال به 5 نفر افزایش یافت و این هیئت مدیره قانونی شد. علی خطیر، مهدی حیدرزاده، علیرضا خانی، مهدی افضلی و فرشید سمیعی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال را تشکیل می‌دهند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2r8vb4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شکایت رسمی پرسپولیس از مدیر استقلال