تاریخ انتشار: 1402/02/19 06:36
کد خبر: 6590

امامعلی: پتانسیل شکست دادن استقلال را داریم/ تا آخرین لحظه برای آسیایی شدن می‌جنگیم

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، شاگردان محمد ربیعی پتانسیل شکست دادن استقلال را دارند.
امامعلی: پتانسیل شکست دادن استقلال را داریم/ تا آخرین لحظه برای آسیایی شدن می‌جنگیم

فراز امامعلی ابتدا درباره پیروزی تیمش برابر ملوان گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، چون ملوان جزو تیم‌های خوب لیگ برتر محسوب می‌شود. با این حال براساس آنالیز کادر فنی شناخت خوبی از نقاط ضعف و قوت این تیم داشتیم و خدا را شکر توانستیم با یک نتیجه پرگل آنها را شکست بدهیم. ما در خیلی از بازی‌های امسال باید با نتایج پرگل زمین را ترک می‌کردیم، ولی متأسفانه در گل زدن بدشانس بودیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مس رفسنجان می‌تواند در پایان فصل جاری لیگ برتر با قرار گرفتن در رتبه چهارم سهمیه آسیا را کسب کند، تصریح کرد: تمام هدف ما این است که با کسب سهمیه آسیا به مردم رفسنجان یک هدیه بدهیم و امیدوارم در نهایت این اتفاق رخ دهد. ما دو بازی سخت داریم که باید بیشترین امتیاز ممکن را بگیریم و از طرفی منتظر امتیاز از دست دادن رقبا باشیم. ما تا آخرین لحظه برای آسیایی شدن می‌جنگیم.

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد دیدار تیمش مقابل استقلال در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر هم اظهار داشت: ما بازی سختی داریم، چون استقلال هم می‌خواهد در دو بازی پایانی به برد برسد و همچنان شانس خودش را برای قهرمانی بالا نگه دارد. البته ما هم تیم باکیفیتی هستیم و اعتقاد دارم که پتانسیل شکست دادن استقلال را داریم. امیدوارم در این دو بازی آخر نتایج خوبی بگیریم و لیگ را با بهترین شرایط ممکن به اتمام برسانیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2rjwm3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


امامعلی: خوشحالم که توانستیم گل بزنم