تاریخ انتشار: 1401/12/18 16:22
این پول نیم درصد از طلب استراماچونی هم نمی‌شود
کد خبر: 9518

کمک هواداران به استقلال در حد 4 شب اردو!

علی فتح الله زاده تایید کرد که رقم دریافتی از کمک هواداران به باشگاه استقلال حدود 300 میلیون تومان بوده است.
کمک هواداران به استقلال در حد 4 شب اردو!

ماجرای اعلام شماره حساب از سوی باشگاه استقلال برای دریافت کمک مالی از هواداران سر و صدای زیادی به پا کرد. چند روز قبل بود که علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال با اعلام این مساله نمی‌تواند از عهده تامین پول لازم برای پرداخت طلب استراماچونی بربیاید، از هواداران خواست در حد بضاعت خود کمک های مالی به باشگاه انجام بدهند تا این مبلغ سنگین که با نرخ روز ارز نزدیک به 100 میلیارد تومان می شود، جور شود و بتواند بدهی باشگاه را پرداخت کند.

از روز اولی که باشگاه استقلال شماره حساب به هواداران اعلام کرد، مشخص بود که در وضعیت کنونی کشور که از نظر اقتصادی مردم در مضیقه هستند، مبلغ آنچنانی جمع نخواهد شد اما علی فتح الله زاده و همکارانش کار خود را جلو بردند.

دوسه روز پیش بود که یکی از روزنامه های ورزشی در خبری اعلام کرد مبلغ جمع آوری شده از سوی هواداران برای باشگاه استقلال بسیار ناچیز بوده و حالا علی فتح الله زاده در گفت و گویی که شب گذشته با خبرنگار ما داشت تایید کرد این مبلغ در حدود 300 میلیون تومان شده است.

مدیرعامل استقلال گفت: «شما ببینید ما حداقل 30 میلیون هوادار داریم. ولی فقط 300 میلیون پول واریز شده است یعنی حتی مبلغ به یک میلیارد هم نرسید!»

300 میلیون تومان اگرچه می تواند بخش ناچیزی از مشکلات استقلال را حل کند اما هرگز برای پرداخت بدهی سنگین به استراماچونی کفایت نمی کند. این مبلغ حتی نیم درصد از بدهی سنگین استقلال به استراماچونی را هم تامین نمی کند و حتی 10 درصد از مبلغ قرارداد یک بازیکن متوسط در استقلال هم نیست!

در بهترین حالت استقلالی ها می توانند با 300 میلیون تومان جمع آوری شده از هواداران خود، 4 شب در هتل المپیک قبل از مسابقات اقامت پیدا کنند و پول اردوی شب بازی های خانگی را پرداخت کنند.

همانطور که مشخص است پروژه فتح الله زاده برای تامین پول استراماچونی از هواداران نیز شکست خورده و او حالا باید راه های دیگری را برای به دست آوردن پول امتحان کند. مدیرعامل استقلال در روزهای گذشته دیداری با محمد مخبر معاون اول رییس جمهور داشت و درباره دریافت کمک مالی از دولت با او صحبت کرد. او حالا باید تا روز 10 فروردین ماه 1402 مبلغ 1.4 میلیون یورو پول جور کند و به حساب استراماچونی واریز کندوگرنه مشکلات بعدی برای استقلال پیش خواهد آمد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2rrdm2

اخبار مرتبطآخرین اخبارآخرین تلاش استقلال برای پرداخت پول استراماچونی

آخرین وضعیت بدهی میلیاردی استراماچونی و محبی
فتح الله زاده: نگران نباشید و به من زمان بدهید