تاریخ انتشار: 1402/01/09 08:07
کد خبر: 8545

در تیم‌های ملی فوتسال چه خبر است؟/ دو اردو در یک زمان و یک مکان!

در حالی اردوی تیم ملی زیر 20 سال و تیم ملی بزرگسالان فوتسال قرار است در فروردین برگزار شود که اسامی بازیکنان جوان در هر دو لیست سرمربیان تیم‌های ملی وجود دارد.
در تیم‌های ملی فوتسال چه خبر است؟/ دو اردو در یک زمان و یک مکان!

در حالی اردوهای تیم‌های ملی فوتسال بزرگسالان و زیر ۲۰ سال قرار است از ۱۷ فروردین در کمپ تیم‌های ملی برگزار شود که بناست دو اردو در یک زمان و مکان با بازیکنان مشترک برپا شود.

هفتم فروردین علی صانعی سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال فوتسال نفرات برتر خود را به جهت برگزاری اردوی در کمپ تیم‌های ملی اعلام کرد. از طرفی هم وحید شمسایی سرمربی تیم ملی بزرگسالان روز گذشته نفرات برتر خود را برای برگزاری اردوی آماده‌سازی اعلام کرد. 

در این میان نکته‌ای که در لیست هر دو سرمربیان وجود دارد، تاریخ و محل برگزاری این اردوها است. یکی بودن مکان و زمان برگزاری اردوهای تیم ملی پایان این چالش نبود؛ تعدادی از بازیکنانی که صانعی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت کرده است در لیست وحید شمسایی هم حضور دارند. این موصوع خود یک نوع بی‌برنامگی و بی توجهی به تیم‌های ملی فوتسال در فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال است. 

حال این سوال به وجود می‌آید که تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان چگونه باید در یک سالن اردو برگزار کنند؟ سوال بعدی اینکه 2 سرمربی چگونه می‌خواهند از ملی‌پوشان مشترک استفاده کنند؟ 

 

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2xa5q3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شمسایی ۲۲بازیکن به اردوی تیم ملی فراخواند