تاریخ انتشار: 1401/09/26 15:44
کد خبر: 12769

هافبک سپاهان: تا آخرین هفته برای قهرمانی می‌جنگیم/ کی‌روش مربی بزرگی است

هافبک تیم فوتبال سپاهان به تمجید از سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پرداخت و او را یک مربی بزرگ دانست.
هافبک سپاهان: تا آخرین هفته برای قهرمانی می‌جنگیم/ کی‌روش مربی بزرگی است

محمد قربانی درباره بازی دوستانه سپاهان برابر پرسپولیس اظهار داشت: هر دو تیم یک بازی تاکتیکی و محکم را انجام دادند. ما در 40 دقیقه اول دو گل زدیم و شروع خوبی در بازی داشتیم و نکته مهم دیگر گل زدن شهریار مغانلو بود. امیدوارم که او در بازی‌های لیگ برتر هم بدرخشد و در نهایت آقای گل شود.

وی در مورد اینکه چرا سپاهان بازی برده را با تساوی عوض کرد، گفت: ما با نتیجه 2 بر صفر جلو بودیم، ولی در 40 دقیقه سوم هر دو تیم تعویض‌های زیادی انجام دادند و کادر فنی هم قصد داشت تفکرات خود را در این بازی پیاده کند و از اکثر بازیکنان بازی بگیرد. من فکر می‌کنم پنالتی پرسپولیس درست نبود، ولی به‌هر حال باید به نظر داور احترام بگذاریم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شانس قهرمانی این تیم در لیگ امسال خاطر نشان کرد: لیگ امسال واقعاً سخت است و چند مدعی دنبال قهرمانی هستند. طبیعتاً نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم قهرمان می‌شود، ولی ما به هواداران قول می‌دهیم که تا آخرین هفته برای قهرمانی بجنگیم.

وی درباره وضعیت مبهم نیمکت تیم ملی فوتبال ایران و اینکه بسیاری از کارشناسان خواهان قطع همکاری با کارلوس کی‌روش هستند، گفت: طبیعتاً مربیان و کارشناسان بهتر می‌توانند نظر بدهند. به نظر من کی‌روش مربی بزرگی است و نمی‌دانم چرا ما در چند جام جهانی اخیر از گروه خودمان صعود نکردیم و در جام ملت‌ها هم قهرمان نشدیم. فکر می‌کنم فوتبال ما در بحث برنامه‌ریزی، ساختار و اهمیت دادن به فوتبال پایه مشکل دارد که باید این مشکلات را برطرف کنیم.

بازیکن تیم فوتبال امید ایران در پایان یادآور شد: چهار پنج ماه دیگر مسابقات مقدماتی المپیک شروع می‌شود، ولی هنوز سرمربی انتخاب نشده است. امیدوارم هرچه زودتر تکلیف تیم امید را مشخص کرده و سرمربی‌اش را انتخاب کنند، چون زمان زیادی نداریم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2xdkq3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


آرزوی ستاره پرسپولیسی برای همیشه بر باد رفت