تاریخ انتشار: 1398/11/09 12:38
کد خبر: 72893

حمایت قاطع سولسشر از پوگبا

اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد با انتقاد از پل پوگبا مخالفت کرده و می‌گوید ستاره فرانسوی بی‌صبرانه منتظر بازگشت به ترکیب منچستریونایتد است.
حمایت قاطع سولسشر از پوگبا

بعد از انتقادهای شدیدی که اخیرا در انگلیس و به خصوص در حلقه نزدیکان و هواداران منچستریونایتد نسبت به  پل پوگبا وارد شده، تا جایی که حتی پل اسکولز ستاره سابق این تیم مدعی شد پوگبا نسبت به یونایتد هیچ تعهدی ندارد، اوله گنار سولسشر این انتقادها را بی‌مورد دانست و گفت این ستاره فرانسوی که در حال حاضر مصدوم است و بی‌صبرانه منتظر مترصد است که به ترکیب یونایتد برگردد.

پوگبا بخش اعظم فصل جاری را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه قوزک پا نیمکت‌نشین بوده اما بعد از عمل جراحی و باز کردن گچ پایش حالا در حال آماده شدن است تا دوباره به ترکیب این تیم برگردد. چند روز پیش پل اسکولز با انتقاد شدید از پل پوگبا گفته بود او نسبت به یونایتد تعهدی ندارد و بعید می‌داند دوباره به ترکیب شیاطین سرخ برگردد.

سولسشر اما با حمایت قاطع از این ستاره  فرانسوی گفت:" پل در این فصل به دلیل مصدومیت مشکلات خیلی زیادی داشته ولی حالا بی‌صبرانه منتظر است که فوتبال بازی کند. من اگر درباره پل هیچ چیز هم ندانم این را می‌دانم که او عاشق فوتبال بازی کردن و تمرین کردن است. هر کس که مصدوم می‌شود تمام فکر و خیالش این است که دوباره به میدان برگردد. پوگبا زمانی که مصدوم بود با درد برای تیم بازی می‌کرد، پس من شک ندارم زمانی که درمان شده و بهبود یافته به میدان برگردد، بدون درد و مشکل، برای ما به مراتب بهتر کار خواهد کرد".

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2xl9bl

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پرده برداری جهانبخش از مشکل خانوادگی‌اش