تاریخ انتشار: 1400/08/22 13:23
کد خبر: 30345

اعلام زمان بازگشت ستاره استقلال به میادین

محمد نوریفر معاون ارتباطات و مدیررسانه ای استقلال گفت که عارف غلامی از ۲ هفته دیگر تمریناتش را از سر می گیرد.
اعلام زمان بازگشت ستاره استقلال به میادین

 محمد نوریفر معاون ارتباطات و مدیررسانه ای باشگاه استقلال در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی پاسخگوی سوالات مجری این برنامه بود.

نوریفر در مورد حضور هواداران در استادیوم‌ها گفت: هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده و قرار است جلسه ای در ستاد ملی کرونا برگزار شود. طبق صحبت های غیررسمی که با باشگاه استقلال شده، قرار است هواداران از اواخر این ماه به ورزشگاه برگردند.

وی ادامه داد: استقلال جزو اولین باشگاه هایی است که در این رابطه اقدام کرده است و ما جلسات بلیط فروشی و بحث گیت ها و ورودی های الکترونیکی ورزشگاه ها را انجام داده ایم و منتظر این هستیم تا به صورت رسمی اعلام شود تا این اتفاق رخ دهد. تیم ما خیلی برای رخ دادن این اتفاق انگیزه دارد. سرمربی تیم هر روز این موضوع را پیگیری می کند و امیدواریم برای دیدار با نساجی در جمعه هفته آینده، تماشاگران ما به ورزشگاه بازگردند.

معاون ارتباطات باشگاه استقلال درخصوص نگرانی هواداران بابت پرونده شکایت استراماچونی نیز پاسخ داد: دادگاه مربوط به پرونده آقای استراماچونی روز گذشته به صورت آنلاین برگزار شد منتهی به دلیل قواعد و قوانینی که دارد، من نمی توانم در رابطه با محتوای آن دادگاه صحبت کنم. ولی منتهی دادگاه با حضور نمایندگان حقوقی باشگاه برگزار شده و این اتفاق پیش رفته و باید منتظر باشیم که نتیجه نهایی چه خواهد بود.

نوریفر در مورد خرید خارجی سومی استقلال نیز گفت: قبلا هم گفته ام فعلا گزینه ای به شکل نهایی و مشخص وجود ندارد. با توجه به اینکه در شرایط فعلی پنجره نقل و انتقالات بسته شده و الان بحث بازیکنان آزاد مطرح است. همانطور که می دانید خیلی از بازیکنان آزاد مدت هاست که بازی نکرده اند، کادرفنی استقلال سر این موضوع وسواس به خرج داد و باید منتظر باشیم آیا گزینه ای را برای مذاکره و توافق به باشگاه مطرح می کنند یا خیر.

 

 

وی در مورد توافق با میلیچ و دیاباته پاسخ داد: در حال مذاکره و رایزنی هستیم. از روزی که مدیریت جدید در باشگاه حاکم شده، بخش حقوقی باشگاه در این موارد در حال مذاکره است و اگر به نتیجه ای برسد، به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

مدیررسانه ای آبی ها درباره تکلیف عارف غلامی گفت: عارف در حال گذراندن دوران نقاهتش است و باید از حدود ۲ هفته آینده تمرینات با توپ را شروع کند و به زمین برگردد.

نوریفر در مورد انتقال تمرینات استقلال به استادیوم دستگردی پاسخ داد: در شرایط فعلی ما در ورزشگاه آرارات تمرین می کنیم. خیلی هم از مسئولین این ورزشگاه تشکر می کنیم که لطف کردند و یان امکان را برای استقلال فراهم کردند. ما در آنجا محیط و شرایط خیلی خوبی برای تمرین داریم. فعلا در ورزشگاه آرارات هستیم اما اگر بتوانیم مذاکرات را خوب پیش ببریم و مجوز حضور در ورزشگاه دستگردی را به دست بیاوریم، حتما از این استادیوم هم برای تمرینات استقلال استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان درخصوص بحث نتایج تبلیغات محیطی گفت: این ماجرا همچنان در حال مذاکره است. برخی اخبار غیررسمی وجود دارد ولی باشگاه استقلال در نظر دارد در چارچوب مذاکره، گفتگو و در آرامش این ماجرا را پیش ببرد و آن را نهایی کند

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2xokvp

اخبار مرتبطآخرین اخبار


عارف غلامی: به پرسپولیسی‌ها حق می‌دهم