تاریخ انتشار: 1402/06/02 22:11
کد خبر: 669

نوار پیروزی‌های پرسپولیس پاره شد/ گل‌محمدی پشت سدِ صد ماند

هفته سوم لیگ برتر فوتبال با تساوی خانگی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان پیگیری شد.
نوار پیروزی‌های پرسپولیس پاره شد/ گل‌محمدی پشت سدِ صد ماند

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر از ساعت 19:30 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ذوب‌آهن اصفهان رفت که این مسابقه با تساوی یک - یک به پایان رسید تا شاگردان گل‌محمدی پس از دو پیروزی متوالی، در این بازی خانگی متوقف شوند.

با این نتیجه نوار 12 پیروزی متوالی پرسپولیس در سال 1402 نیز پاره شد. گل‌محمدی نیز در صورت برتری در این بازی به رکورد 100 پیروزی در قامت سرمربیگری پرسپولیس می‌رسید که البته این اتفاق رخ نداد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سروش رفیعی (46- محمد عمری)، مرتضی پورعلی‌گنجی (46-مسعود ریگی)، مهدی ترابی، میلاد سرلک (82-گئورگی گولسیانی)، دانیال اسماعیلی‌فر، وحید امیری، شهاب زاهدی و سعید صادقی (46-یاسین سلمانی).

ترکیب ذوب‌آهن: حبیب فرعباسی، امیرحسین جدی، سیدمحمد قریشی، شایان مصلح،  آرش قادری، مهرداد رضایی (78-پویا مختاری)، پوریا آریاکیا، فردین یوسفی، سجاد آشوری (64-امین کاظمیان)، محمدحسین اسلامی (64-عرفان معصومی) و محمد جواد محمدی.

داور: رضا عادل

دقیقه 10: دانیال اسماعیلی‌فر به دلیل خطا روی بازیکن ذوب‌آهن با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 15: شوت از راه دور شهاب زاهدی با اختلاف از کنار دروازه ذوبی‌ها به بیرون رفت.

دقیقه 24: ضربه سر حسین کنعانی‌زادگان روی پرتاب اوت بلند وحید امیری به شکلی بسیار خطرناک از کنار دروازه فرعباسی عبور کرد تا اولین موقعیت جدی سرخپوشان در این بازی را یکی از مدافعان ایجاد کند.

دقیقه 26: نفوذ اسماعیلی‌فر و پاس کات‌بک این بازیکن با ضربه بغل پای سعید صادقی همراه شد که این بار هم تلاش قرمزهای پایتخت بی‌ثمر بود.

دقیقه 33: ضربه سر آرش قادری نتوانست چندان دروازه پرسپولیس را تهدید کند و این توپ هم راه به جایی نبرد.

دقیقه 34: شوت مهرداد رضایی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به پای بازیکنان پرسپولیس با اختلاف کم از دروازه بیرانوند راهی کرنر شد.

دقیقه 43: مرتضی پورعلی‌گنجی به دلیل جلوگیری از حمله تیم ذوب‌آهن با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 45: اشتباه مرگبار سروش رفیعی باعث شد تا ذوبی‌ها روی گل به خودی او با یک گل از پرسپولیس پیش بیفتند. در این صحنه رفیعی قصد داشت پس از پرتاب اوت علی نعمتی به او، توپ را به بیرانوند پاس دهد اما دروازه‌بان پرسپولیس در گوشه محوطه جریمه در انتظار دریافت توپ بود و همین ناهماهنگی باعث شد تا دروازه سرخ‌ها فرو بریزد.

 

 

 

دقیقه 4+45: ذوب‌آهن که در دقایق پایانی نیمه اول ابتکار عمل را در دست گرفته بود، یک بار دیگر صاحب موقعیت شد. این بار ارسال امیرحسین جدی ضربه سر فردین یوسفی را به دنبال داشت که توپ با اختلاف کم از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه 56: حملات دامنه‌دار پرسپولیس یک موقعیت خوب را برای این تیم ایجاد کرد اما شوت اسماعیلی‌فر از داخل محوطه جریمه را فرعباسی در دو مرحله در اختیار گرفت.

دقیقه 61: شوت سرکش سرلک از پشت محوطه جریمه فضای بالای دروازه را شکافت و راهی اوت شد.

دقیقه 72: کنترل و ضربه زیبای محمد عمری را فرعباسی در آغوش کشید.

دقیقه 75: این‌بار شوت مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه در اختیار فرعباسی قرار گرفت و مشکلی برای دروازه‌ ذوبی‌ها ایجاد نکرد.

دقیقه 83: عرفان معصومی با یک شوت سر ضربه به شدت دروازه بیرانوند را تهدید کرد که توپ این بازیکن مماس با تیر عمودی دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 85: ارسال وحید امیری به داخل محوطه جریمه را گولسیانی بازیکن تازه وارد پرسپولیس با ضربه سر به گل مساوی سرخپوشان تبدیل کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2xqez4

اخبار مرتبطآخرین اخبارلیگ برتر فوتبال| سپاهان برای سومین هفته پیاپی پیروز نشد/ یقه‌گیری دوباره تارتار در دربی