تاریخ انتشار: 1399/10/20 03:50
کد خبر: 46725

سیمئونه: حرف‌هایم پس از حذف از جام حذفی؟ همیشه صادقانه حرف زده‌ام

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید درباره اظهاراتش پس از باخت مقابل تیم دسته سومی کورنیا و حذف از دور دوم جام حذفی اسپانیا توضیح داد.
سیمئونه: حرف‌هایم پس از حذف از جام حذفی؟ همیشه صادقانه حرف زده‌ام

 دیه‌گو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی امروز (شنبه) مقابل اتلتیک بیلبائو در هفته هجدهم لالیگا راجع به باخت هفته گذشته شاگردانش در خانه تیم کورنیا و حذف غیرمنتظره از جام حذفی اسپانیا که جنجال‌هایی به همراه داشت، صحبت کرد. برخی اظهارات سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید پس از آن بازی را نشانه‌ای از جدی گرفته نشدن مسابقات جام حذفی توسط او قلمداد کردند.

سیمئونه در واکنش به این موضوع گفت: این برداشتی است که دیگران از حرف‌های من دارند. قبول دارم که در هر دو بازی‌مان در جام حذفی مقابل کولتورال فصل گذشته و کورنیا در این فصل ضعیف‌تر از حریف بودیم، اما ما بازیکنانی را به میدان فرستادیم که فکر می‌کردیم می‌‌توانند بازی را برای ما ببرند و این کاری است که در همه بازی‌ها انجام داده‌ایم. مسئولیت نتیجه این بازی متوجه من است، اما جام حذفی تورنمنتی است که هر تیمی که در آن اشتباه کند، کارش تمام است.

سیمئونه پس از باخت تیمش حرف‌هایی زد که تعجب خیلی‌ها را برانگیخت، چرا که به‌عنوان نشانه‌ای از احتمال جدایی او از اتلتیکومادرید قلمداد شد.

 او در این باره هم گفت: توضیح دادن احساس یک شخص زمانی که دارد احساساتش را بیان می‌کند، سخت است. این هم که هر کسی برداشت خودش را از حرف دیگران داشته باشد، عادی است. من اما همیشه صادقانه حرفم را زده‌ام. من همیشه بازی به بازی پیش رفته‌ام. شما می‌توانید هر برداشتی می‌‌خواهید از حرف‌های من داشته باشید. من قبل از این در نشست‌های خبری متعدد گفته‌ام که از وضعیتم در اتلتیکومادرید راضی‌ام، اینکه ما داریم یک دوره گذار را تجربه می‌کنیم و با این حال در یک تورنمنت بسیار سخت مانند لالیگا خوب نتیجه گرفته‌ایم.

تیم فوتبال اتلتیکومادرید امروز (شنبه) از ساعت 18:45 به وقت تهران میزبان بیلبائو خواهد بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3669by

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 سیمئونه: مایلم مهاجمانم بیش‌تر گل بزنند/ اتلتیکوی فعلی بهتر از تیم سال‌های قبل است

لالیگا به مقاطع حساس خودش نزدیک می‌شود/ هدف ما قهرمانی در لالیگاست
دیه‌گو سیمئونه: بیلبائو همیشه مقابل ما خوب ظاهر می‌شود