تاریخ انتشار: 1402/03/23 13:41
کد خبر: 4497

بهزاد غلامپور این چه کاریه می‌کنی!

بهزاد غلامپور در هنگام جشن شادی گل استقلالی‌ها در آخرین دقیقه وقت های قانونی شهرآورد 101، حرکت بسیار عجیبی انجام داد.
بهزاد غلامپور این چه کاریه می‌کنی!

تیم فوتبال استقلال تهران در شرایطی دربی حذفی پایتخت را به رقیب دیرینه واگذار کرد که بعد از بازی اخباری مبنی بر مصدومیت محمدحسین مرادمند در لحظه شادی پس از گل به گوش رسید.

محمدحسین مرادمند که شب گذشته در برنامه فوتبال برتر حاضر شده بود، در همین خصوص مورد سوال قرار گرفت و البته این موضوع را تکذیب کرد و گفت به خاطر مشکلی که از هفته قبل از دربی برایش به وجود آمده بود، توان باقی ماندن در زمین به مدت بیشتری را نداشت.

با این حال، در تصاویر جدیدی که از این لحظه مخابره شده، یک حرکت عجیب از سوی بهزاد غلامپور، مربی گلرهای استقلال جلب توجه می کند که حتی دیدن آن از سوی این چهره همیشه حاضر در شادی های پس از گل هم کمی غیرمنتظره است.

غلامپور که از نیمکت دورتر آزادی به سمت دروازه پرسپولیس می آید تا در حلقه شادی بازیکنان استقلال حضور پیدا کند، با یک حرکت عجیب شبیه به فن کشتی‌کج، روی بازیکنان استقلال می‌پرد و مشخصا با زانو روی بدن یکی از بازیکنان روی زمین، فرود می‌آید.

از اتفاق این بازیکن کسی نیست جز مهدی قایدی که از لحاظ جثه و قد و قامت از شرایط ویژه ای به نسبت سایر بازیکنان برخوردار است اما در این لحظه شانس می‌آورد که روی بازیکنان دیگری افتاده و فشار ناشی از ضربه غلامپور را با بقیه بازیکنان سهیم می‌شود!

غلامپور پیش از این هم چه در زمان همکاری با علی دایی و چه در زمان حضور در کنار فرهاد مجیدی بارها با شادی های پس از گل منحصربه‌فردش توجه رسانه ها و گزارشگران و عکاسان را جلب می‌کرد اما به نظر می‌رسد گلر و مربی سابق تیم ملی و استقلال، باید فکری به حال این مدل از شادی های هیجانی خود کرده و کمی بیشتر از قبل سعی در کنترل خود داشته باشد. چه اینکه با تکرار حرکتی نظیر آنچه روی مهدی قایدی اجرا کرد، بعید نبود این بازیکن دچار آسیب جدی در دنده های خود شود.

1886749 شدت حرکت غلامپور به نحوی بود که محمدحسین زرندی، مدیر رسانه ای استقلال هم از این حرکت در آن لحظه شوکه شد. 1886750 در این لحظه غلامپور خود را برای اجرای این فینیشر عجیب روی مهدی قایدی که نحیف ترین بازیکن استقلال است، آماده می کند. 1886764 غلامپور حتی به استراماچونی هم رحم نمی کرد و از همان هفته های اول سر شادی پس از گل را سرمربی سابق اینترمیلان باز کرد. 1886765 1886766
 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/368g92

اخبار مرتبطآخرین اخبارای کاش غلامپور به جای پرش، خروج هم تمرین می کرد!/ چرا بیرانوند اصلاح شد، حسینی نشد؟

رد اتهام بزرگ علیه استقلالی‌ها: ما کم‌کاری نکردیم
مرادمند این بار در نقش مدافع هم‌تیمی هایش