تاریخ انتشار: 1402/03/03 22:37
کد خبر: 5697

میرزایی: اداره زندگی برای بازیکنان استقلال خیلی سخت است

هافبک استقلال از مشکلات مالی آبی‌ها گلایه و از دشواری کار بازیکنان این تیم برای اداره زندگی صحبت کرد.
میرزایی: اداره زندگی برای بازیکنان استقلال خیلی سخت است

رضا میرزایی پس از برتری 4 بر صفر استقلال مقابل نساجی مازندران، درباره مصدومیت شدیدش که موجب دوری طولانی‌مدت او از جمع آبی‌پوشان خواهد شد، اظهار داشت: تقدیر خداوند این بود که در بازی پایانی لیگ مصدوم شوم. هر زمان که بازی کردم، تمام توان خودم را برای برد می‌گذاشتم و همیشه پشت دفاع حریف استارت می‌زنم. متأسفانه برای دیدار با تراکتور گرم نکرده بودم.

وی با تمجید از طرفداران استقلال خاطر نشان کرد: خدا را شکر هواداران بسیار باوفایی داریم. در روزهای اخیر از لحاظ روحی شرایط بسیار بدی داشتم و حالا که پیروزی تیمم را دیدم، بهتر از قبل شدم. دوست دارم هواداران همچنان از من حمایت کنند تا با انگیزه مضاعفی به میادین برگردم.

هافبک استقلال در مورد زمان بازگشت خود به میادین فوتبال تصریح کرد: هفت روز دیگر که التهاب پایم بخوابد، برای عمل جراحی اقدام می‌کنم.

میرزایی درباره صعود استقلال به فینال که می‌تواند یک بازی انتقامی برای پرسپولیس باشد، عنوان کرد: این موضوع (دیدار احتمالی با پرسپولیس) بحث جداگانه‌ای دارد. مقابل هر تیمی که به فینال صعود کند، باید با تمام وجود تلاش کنیم تا یک قهرمانی به هواداران هدیه بدهیم. تیم خیلی خوبی داشتیم و با بدشانسی و مسائل داوری روبه‌رو شدیم.

وی به شرایط مالی باشگاه استقلال هم اشاره کرد و گفت: بازیکنان ما بسیار باوفا هستند و اداره زندگی با درصدهای کمی که گرفته‌اند، بسیار سخت است. شرایط ما با سایر تیم‌ها برابر نبود و با اینکه 70 تا 80 درصد قرارداد بازیکنان سایر تیم‌ها پرداخت شده است، بچه‌های ما 20 تا 30 درصد از قرارداد خودشان را دریافت کرده‌اند. با این حال فینال مهمی پیش رو داریم و امیدوارم قهرمان جام حذفی شویم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/369y93

اخبار مرتبطآخرین اخبارقایدی: آقای میرزایی! دایو زدی