تاریخ انتشار: 1400/10/11 12:39
کد خبر: 27801

بازگشت احتمالی کاپیتان استقلال پس از ۵ بازی غیبت

کاپیتان آبی پوشان که به نظر می‌رسد بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به شرایط بازی بازگشته، ممکن است مقابل آلومینیوم اراک به میدان برود.
بازگشت احتمالی کاپیتان استقلال پس از ۵ بازی غیبت

کاپیتان تیم فوتبال استقلال که ۵ بازی اخیر این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده است، با شرکت در تمرینات گروهی تیمش برای بازگشت به میدان اعلام آمادگی کرد و احتمال اینکه از هفته سیزدهم بتواند بار دیگر برای آبی پوشان بازی کند وجود دارد.

آخرین باری که غفوری برای استقلال به میدان رفت هفته هفتم و دیدار مقابل صنعت نفت بود که در دقیقه ۷۹ تعویض شد و جای خود را به یک بازیکن جوان به اسم سبحان خاقانی داد.

پس از آن کاپیتان استقلال ۵ بازی پیاپی مقابل پرسپولیس، پیکان، سپاهان، پدیده و فولاد را از دست داد تا در صورت استفاده از او مقابل آلومینیوم، وی پس از ۵ بازی بار دیگر برای آبی پوشان بازی کرده باشد.

غفوری تا پیش از مصدومیت به جز یک بازی مقابل نساجی در هفته پنجم، در سایر دیدارها در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفته بود و مقابل نساجی هم به عنوان بازیکن جایگزین از دقیقه ۵۴ جای امیر حسین حسین زاده را در ترکیب آبی پوشان گرفت.

دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم از ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۱۳ دی به میزبانی آلومینیوم در اراک برگزار می‌شود و غفوری امیدوار است یکی از بازیکنان تیمش در این بازی باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/36bqw9

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


 طاهری:برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود قرعه جام حذفی فرقی ندارد/ هدفمان مقابل فولاد حفظ صدرنشینی است