تاریخ انتشار: 1402/03/15 15:00
کد خبر: 5004

متولدین کدوم ماه کار خودشون رو مهم تر میدونن؟

آیا با فردی که اول به کار خودش رسیدگی میکند برخورد کرده اید؟ این خصوصیت با ماه تولد افراد رابطه مستقیم دارد که باعث میشود کار خودشان در اولویت باشد.
متولدین کدوم ماه کار خودشون رو مهم تر میدونن؟

خود محور بودن به این معنا نیست که شما به دیگران توجهی نداشته باشید و فقط خودتان را در نظر بگیرید، بلکه به این معناست که به خودتان توجه بیشتری نسبت به بقیه دارید. یعنی اگر باور و عقیده ای داشته باشید، نظر دیگران خیلی رویتان تاثیر گذار نیست و در هر صورت کار خودتان را انجام می دهید.

آذر ماهی ها از لحاظ این ویژگی رتبه اول را دارند. آن ها افراد شگفت انگیزی هستند. در مورد محیط اطراف خود کنجکاو هستند و دوست دارند که از همه چیز خبر داشته باشند. افراد بد یا نامهربانی نیستند اما در هر صورت کار خودشان را انجام می‌ دهند و هیچ چیزی نمی‌ تواند مانع رسیدن آن ها به آرزوهای شان باشد. زمانی که مشغول کار خودشان باشند، نسبت به دیگران بی توجه می شوند. آن ها علاقه دارند که دوست، همسر و شریک خوبی برای تان باشند اما به طور ناخودآگاه کار و مشغله‌ های خودشان را اولویت قرار می‌ دهند.

تمرکز در کار

اسفند

اسفند ماهی ها خیلی حساس هستند و هر چیزی را به خودشان می‌ گیرند. آن ها ذهن خلاقی دارند. خود محور هستند و اگر تصمیم به انجام کاری بگیرند، هیچ کس نمی تواند آن ها را منصرف کند؛ به شرطی که تصمیم شان جدی باشد که در چنین شرایطی هرگز نظر کسی را قبول ندارند.

آبان

آبان ماهی ها افراد فوق العاده ای هستند اما کمی ناامنی در وجود خودشان احساس می کنند. وقتی که کسی قلب آن ها را بشکند، خیلی احساساتشان جریحه دار می شود. همه چیز را شخصی می کنند اما به طور کلی از آن دسته از افرادی هستند که خود محور محسوب می‌ شوند و نظر خودشان مهم است.

ناراحتی و افسردگی

شهریور

خودمحوری شهریور ماهی ها به معنای این است که آن ها همیشه باور دارند که عقایدشان درست است و پاسخ همه چیز را می دانند؛ بنابراین سعی می‌ کنند که کار مد نظر خودشان را پیش ببرند. حتی از خودشان انتقاد می‌ کنند اما به هر حال چیزی که خودشان صلاح بدانند را انجام می دهند و سعی می‌ کنند همیشه در کارهای شان بهترین باشند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها هم خود محور هستند. تمرکز آن ها روی خودشان است. به احساساتشان خیلی توجه می‌ کنند و سعی می‌ کنند در برابر حرف های توهین آمیز یا آسیب های دیگران گارد بگیرند و از خودشان محافظت کنند. در مورد کسانی که قرار است وارد زندگی شان شوند حساسیت به خرج می دهند. گاهی اوقات هم بی ادبانه رفتار می کنند اما به هرحال قواعد زندگی را می شناسند؛ قوانینی که خودشان تعیین کرده‌ اند.

صحبت کردن زوج

دی

دی ماهی ها دوست دارند مسیر خودشان را پیش ببرند. اگر این کار را نکنند احساس می‌ کنند که زمان و انرژی آن ها هدر رفته است. تمرکز بالایی دارند و کار خودشان را انجام می‌ دهند؛ حتی اگر غلط باشد. آن ها دوست ندارند خیلی به نظرات دیگران فکر کنند. این افراد کمی هم خودخواه هستند اما به هرحال این خواسته آن ها اصلاً غیرمنطقی نیست.

مهر

مهر ماهی ها دوست دارند که هر روز بهتر از دیروز باشند و تمرکز را بیشتر روی خودشان اختصاص دهند و مدام به دنبال امتحان چیز های جدید هستند تا بتوانند خودشان را ارتقا دهند. مهرماهی ها افراد جذابی هستند، از خودشان محافظت می کنند و اگر چیزی آن ها را آزار دهد، راحت به زبان می آورند. آن ها همیشه در حال کشف خودشان هستند و برای بهتر شدن تلاش می کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/39oex3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


دلیل اصلی صدای شکم هنگام گرسنگی