تاریخ انتشار: 1402/05/25 09:56
کد خبر: 1056

نیمار: تصمیم درست را گرفتم

ستاره برزیلی جدید الهلال از تصمیم خود برای حضور در لیگ عربستان دفاع کرد.

نیمار: تصمیم درست را گرفتم

سرانجام الهلال توانست هواداران خود را راضی کند و با یک فوق ستاره در تابستان قرارداد امضا کند. نیمار گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان راهی لیگ عربستان شد تا پیراهن الهلال را برتن کند. این فوق ستاره برزیلی بعد از ۶ سال حضور در پاری سن ژرمن از این تیم جدا شد.

نیمار در گفت‌وگویی که با سایت فوتبال عربستان داشت، گفت: من در فوتبال اروپا افتخارات زیادی به دست آوردم و روزهای خاصی را تجربه کردم. من همواره به دنبال این بوده‌ام که یک بازیکن خاص و جهانی باشم و چالش‌های جدید و حضور در مکان‌های مختلف را تجربه کنم.

او ادامه داد: می‌خواهم یک تاریخ ورزشی جدید را به ثبت برسانم. لیگ عربستان در شرایط کنونی یک انرژی بسیار شگفت‌انگیز و بازیکنان با کیفیت بسیار بالایی دارد. درباره لیگ عربستان زیاد شنیده‌ام. بازیکنان برزیلی زیادی در این لیگ بازی کرده‌اند و به همین خاطر من تصمیم درستی گرفتم.

نیمار در پایان گفت: الهلال یک تیم بزرگ است و تماشاگران خاص خود را دارد. این تیم بهترین در آسیاست و این باعث می‌شود تا این احساس را داشته باشم که تصمیم در زمان مناسب و وقت درستی بوده است. من به باشگاه بزرگی آمده‌ام. از پیروزی و گلزنی لذت می‌برم و می‌خواهم روزهای خوبی را با الهلال تجربه کنم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3ek6y3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


دو مشتری انگلیسی نیمار