تاریخ انتشار: 1399/10/23 00:30
کد خبر: 46480

سرمربی تیم فجر: بازیکنانم برابر ملوان سنگ تمام گذاشتند

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: بازیکنانم برابر تیم ملوان بندر انزلی که در صدر جدول قرار داشت، سنگ تمام گذاشتند و بازی را بردند.
سرمربی تیم فجر: بازیکنانم برابر ملوان سنگ تمام گذاشتند

علی اصغر کلانتری، شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: هر ۲ تیم بازی جانداری به نمایش گذاشتند اما ما از فرصت‌ها بهتر استفاده کردیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم این روند رو به رشدی که به دست آوردیم همچنان تداوم یابد و در ادامه مسابقه‌ها هم نتایج خوبی کسب کنیم، اگر چه هنوز زود است که بخواهیم پیش‌بینی کنیم که چه تیمی صعود خواهد کرد.

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز در مورد قضاوت داور بازی هم گفت: استفاده از یک داور با تجربه برای این بازی حساس کار خوبی بود که کمیته داوران انجام داد تا شاهد یک قضاوت بی نقص از سوی داوران این بازی باشیم.

کلانتری، ادامه داد: از بازیکنانم به دلیل ارائه یک بازی خوب، تشکر می‌کنم ضمن اینکه تیم ملوان هم در این بازی نشان داد که بی جهت نیست در صدر جدول قرار داشته است.

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز، عصر دوشنبه در هفته نهم رقابت‌های فوتبال دسته یک در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه ۲ بر صفر، تیم ملوان بندر انزلی را شکست داد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

هم اینک در پایان هفته نهم، تیم مس کرمان با ۱۸ امتیاز در صدر جدول جای دارد، هوادار تهران و استقلال خوزستان هم به ترتیب دوم سوم هستند و تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۱۶ امتیاز چهارم شد و ملوان بندر انزلی هم با ۱۵ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفت، همچنین تیم شهدای قشقایی شیراز با هفت امتیاز در رده شانزدهم ایستاد.

در رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های ایران جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول راهی لیگ برتر دوره بیست و یکم خواهند شد و ۲ تیم انتهای جدول به دسته دوم سقوط می‌کنند.

تیم‌های چوکا تالش و نود ارومیه هم به ترتیب با ۶و یک امتیاز در قعر جدول هستند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3emp99

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اظهارات سرمربیان ۲ تیم استقلال خوزستان و مس کرمان

مس کرمان نگرانی بابت صعود ندارد
مدیرعامل باشگاه مس کرمان: