تاریخ انتشار: 1401/06/21 00:08
کد خبر: 16481

حیدر رضایی: می خواهیم آرزوی مردم دهلران را برآورده کنیم/ امیدواریم مسوولان ما را حمایت کنند

زاگرس با حیدر رضایی باتجربه در اندیشه صعود به لیگ دسته دوم است.
حیدر رضایی: می خواهیم آرزوی مردم دهلران را برآورده کنیم/ امیدواریم مسوولان ما را حمایت کنند

باشگاه زاگرس دهلران نماینده استان ایلام در فصل جاری مسابقات لیگ سه کشور با برنامه ریزی و اهداف بزرگ به دنبال صعود و دستیابی به خواسته های فوتبالی مدیرانش است.

زاگرس با داشتن و به خدمت گیری بازیکنان مستعد و کادر فنی باتجربه که در راس آن حیدر رضایی مربی باتجربه اسبق استیل آذین تهران و تیم های شرهانی و زاگرس در لیگ سه کشور به دنبال تحقق اندیشه های بزرگ پا به میدان این فصل از مسابقات لیگ سه خواهد گذاشت که در این خصوص گفت و گویی با حیدر رضایی سرمربی این تیم انجام‌ داده ایم.

فرتاک ورزشی: باتوجه به تجربه سال گذشته تان در لیگ سه، آیا برنامه آینده برنامه خاصی تدارک دیده اید؟

بله، چندین سال در سطوح مختلف باشگاهی فعالیت داشته ام و برای این فصل می‌خواهیم تمام تجارب و ابزار را بکار ببریم تا شرایط را برای صعود به دور بعد محقق سازیم.

 فرتاک ورزشی: رویای قهرمانی و صعود در را  سر دارید و آیا ابزار فنی و شرایط را محیا هست؟

قطعا همینطور است، برای این فصل از بهترین و باتجربه‌ترین بازیکنان استفاده خواهیم کرد تا جایگاه واقعی این باشگاه را بدست بیاوریم. برای دیگر شرایط هم امیدواریم با حمایت مسئولین محترم بتوانیم تیمی در شان بازیکنان و باشگاه زاگرس و صد البته مردم شهرستان دهلران و نماینده استان ایلام را محیا کنیم.

WhatsApp Image 2022-09-11 at 23.59.57

فرتاک ورزشی: شرایط فعلی تمرینات و فنی تیم چگونه است؟

ما از مسابقات استانی بعنوان بازی های تدارکاتی استفاده کردیم اما با اضافه شدن بازیکنان غیربومی به تیم باید وارد یک دوره جدید از تمرینات آمادگی شویم و شرایط فنی را هم با برگزاری اردو و مسابقات مختلف به خواسته هایمان نزدیک کنیم که قطعا هم همینطور خواهد بود و با آمادگی کامل پا به این دور خواهیم گذاشت.

فرتاک ورزشی حرف پایانی؟

 خواستگاه این باشگاه صعود به لیگ دسته دو است که از تمام ظرفیتها با یک همت همگانی جهت تحقق این هدف باید استفاده شود و با وجود خیل عظیم تماشاگران خونگرم و حمایت آنها در دهلران با برنامه ریزی درست به خواسته مان برسیم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gdq75

آخرین اخبار