تاریخ انتشار: 1401/09/22 17:15
کد خبر: 12909

چالش پرسپولیس برای قسط ۸ میلیاردی رادوشویچ

باشگاه پرسپولیس در ماه آینده یک چالش مهم و میلیاردی برای پرداخت قسط اول مطالبات رادوشویچ پیش رو خواهد داشت. 
چالش پرسپولیس برای قسط ۸ میلیاردی رادوشویچ

باشگاه پرسپولیس در اقدامی خوب در تاریخ 18 آبان ماه توانست با بوژیدار رادوشویچ برای پرداخت مطالبات 866 هزار دلاری این بازیکن به توافق برسد، اتفاقی که منجر به بسته شدن این پرونده در دادگاه CAS و همچنین فرصت حدود یک ساله پرسپولیس برای پرداخت قسطی مطالبات رادوشویچ شد.

طبق این توافق باشگاه پرسپولیس و رادوشویچ بر سر پرداخت مبلغ 850 هزار یورو در چهار قسط از تاریخ  15 ژانویه 2023 (25 دی ماه 1401) تا نهم نوامبر2023 (18 آبان‌ ماه 1402) توافق کردند که این رقم کمتر از مبلغ ذکرشده در رأی فیفا بود.

بر همین اساس باشگاه پرسپولیس متعهد است در تاریخ 25 دی ماه اولین قسط خود را که چیزی حدود 210 هزار یوروست به رادوشویچ پرداخت کند. این مبلغ با احتساب یوروی حدود 39 هزار تومانی در بازار آزاد چیزی حدود هشت میلیارد و 200 میلیون تومان خواهد بود که باشگاه پرسپولیس باید به موقع آن را به حساب رادو واریز کند، مبلغی که با توجه به هزینه‌های جاری سرخپوشان در ماه آینده می‌تواند یک بار سنگین روی دوش مدیران باشگاه باشد.

به گزارش تسنیم، باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد در اقدامی عجیب رقم قرارداد رادوشویچ را افزایش و به مدت سه سال تمدید کرد که همین موضوع باعث شد تا پس از فسخ قرارداد یکطرفه این بازیکن، حالا سرخپوشان با پرونده‌ای سنگین در فیفا و مشکلی بزرگ برای پرداخت مطالبات رادوشویچ مواجه باشند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3glzn2

اخبار مرتبطآخرین اخبارپرسپولیس با رادوشوویچ توافق کرد

شوک به پرسپولیس؛ حکم سی میلیاردی برای بوژیدار!
سریع‌ترین حکم تاریخ فیفا - احتمالا ۲۱ فروردین