تاریخ انتشار: 1402/01/31 18:55
کد خبر: 7533

تکلیف مالکیت استقلال و پرسپولیس مشخص شد

گفته می‌شود باشگاه استقلال در اختیار وزارت اقتصاد قرار گرفته و ریاست مجمع باشگاه پرسپولیس هم در اختیار وزارت ورزش و جوانان است.
تکلیف مالکیت استقلال و پرسپولیس مشخص شد

همواره در فوتبال ایران صحبت‌های زیادی درباره مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود داشته است؛ موضوعی که با حذف سال گذشته استقلال و پرسپولیس از رقابت‎‌های لیگ قهرمانان آسیا به یک بحران تبدیل شد و پس از حذف دوباره استقلال هیچ راهی پیش روی مسئولان باقی نماند که تکلیف مالکیت این دو باشگاه که هر دو زیر نظر وزارت ورزش و جوانان بودند، مشخص شود.

در همین رابطه محمد پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اینطور پاسخ داد: « قرار شد با تدابیر، مالکیت دو باشگاه پایتخت به دو وزارتخانه برسد.» 
البته پولادگر به طور مشخص اشاره نکرد که کدام دو وزارتخانه قرار است مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای برون رفت از بحران برعهده بگیرند، اما وبت‌سایت برنا با در این خصوص اینطور نوشته است:« طبق آخرین پیگیر‌ها در جلسه روز دوشنبه مباحثی مطرح شده مبنی بر اینکه برای جداسازی مالکیت دو باشگاه ریاست مجمع باشگاه استقلال در اختیار وزارت اقتصاد قرار گرفته و ریاست مجمع باشگاه پرسپولیس هم در اختیار وزارت ورزش و جوانان است. در واقع در این جلسه بارگذاری مدارک مالکیت دو باشگاه انجام شده، باشگاه استقلال رئیس مجمع را وزیر اقتصاد معرفی کرده و باشگاه پرسپولیس هم وزیر ورزش را به عنوان رئیس مجمع خود معرفی کرده است. روز گذشته ۳۰ فروردین ماه هم آخرین فرصت بارگذاری مدارک مورد نیاز بوده است.»

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gxdn2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 علی نژاد: محکومیت های پرسپولیس و استقلال بدلیل تحریم های ظالمانه ابرقدرتها است