تاریخ انتشار: 1402/03/07 14:34
کد خبر: 5457

سورپرایز بزرگ در لیست ساپینتو

در آستانه برگزاری دیدار فینال جام حذفی که آخرین بازی فصل ۰۲-۱۴۰۱ فوتبال کشورمان است لیست مهمی از سوی سرمربی استقلال به باشگاه ارائه خواهد شد.
سورپرایز بزرگ در لیست ساپینتو

از باشگاه استقلال خبردار شدیم ساپینتو به محض پایان بازی استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی لیست مازاد تیمش را که از قبل آماده کرده در اختیار مدیریت باشگاه قرار خواهد داد.

طبق اخبار درگوشی در باشگاه استقلال این اقدام برای سرعت بخشیدن به کارهای مربوط به فصل نقل و انتقالات است و اگر تا آن روز اعلام نمی شود برای از بین نرفتن تمرکز تیمی استقلال برای بازی حساس با پرسپولیس است.

قرار است این لیست به مدیر باشگاه داده شود تا در رابطه با تسویه حساب یا انتقال قرضی برخی بازیکنان به تیم‌های دیگر اقدامات لازم صورت بگیرد. چرا که ظاهرا برخی از بازیکنان حاضر در لیست مازاد حداقل یک تا دو فصل با استقلال قرارداد دارند.

نکته دیگر در رابطه با ساپینتو و بحث قراردادش با استقلال این است که او همین حالا چند نفر از بازیکنان لیگ برتری را زیر نظر گرفته و گفته می‌شود به مدیر باشگاه گفته که چه افرادی را برای فصل آینده لازم دارد. باید دید نتیجه فینال جام حذفی تا چه اندازه روی موضوع تمدید قرارداد ساپینتو با استقلال اثرگذار خواهد بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3gzjz4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


واکنش باشگاه استقلال به اظهارات مدیر پرسپولیس

استقلال در انتظار تصمیمات مهم مدیریت
جلسه هیات مدیره امروز برگزار می‌شود