تاریخ انتشار: 1402/02/21 18:51
کد خبر: 6435

شانس رم و لورکوزن برای صعود 50-50 است

سیمون رولفس، نایب رییس باشگاه بایر لورکوزن، گفت از رویارویی تیمش با رم در نیمه نهایی لیگ اروپا هیجان‌زده است.
شانس رم و لورکوزن برای صعود 50-50 است

رم در حالی با بایر در نیمه نهایی لیگ اروپا روبرو می‌شود که این فصل در سری A بی‌ثبات بوده، ولی در اروپا بهتر کار کرده و تیم‌هایی نظیر فاینورد، سوسیداد و سالزبورگ را شکست داده است. با توجه به اینکه مردان ژوزه مورینیو در لیگ ایتالیا هفتم هستند، امیدشان برای رسیدن به لیگ قهرمانان فصل آینده در قهرمانی لیگ اروپا نهفته است.

 

اول از رولفس -که خودش 10 سال در لورکوزن بازی کرده- پرسیده شد در مسابقه رم و لورکوزن کدام تیم شانس بیشتری برای برد و صعود دارد: «فکر نمی‌کنم هیچکدام بخت بیشتری داشته باشند. بازی 50-50 است. ما هم کمابیش موقعیت آنها را در جدول داریم. سطح بوندس‌لیگا و سری A آن قدر با هم فرق ندارد. فکر می‌کنم دو تا بازی متعادل خواهد بود.»

او درباره شکست اخیر رم برابر اینتر هم گفت: «بله، البته، اما در سری A رقابت برای رتبه‌های بالای جدول خیلی زیاد است، چند تا تیم برای سهمیه لیگ قهرمانان مبارزه می‌کنند. اینتر تیم بزرگی است، رم هم همین‌طور. البته بازی کردن جلوی بعضی از تیم‌ها راحت نیست.»

1874074

از نایب رییس لورکوزن پرسیده شد، آیا پائولو دیبالا جلوی تیمش بازی می‌کند: «او بازیکن خیلی قدرتمندی است، شاید شما بهتر از من بدانید که بازی می‌کند یا نه. ولی رم که فقط او نیست، آنها خیلی بازیکن دارند، تیم خیلی پخته‌ای هستند.»

رولفس درباره مورینیو، مربی رم گفت: «او خیلی باتجربه است، خیلی باهوش است و می‌داند چطور فشار بازی و رسانه‌ها را مدیریت کند.» از او درباره استخدام ژابی آلونسو به عنوان مربی تیم پرسیده شد: «ما شروع خیلی خیلی بدی داشتیم و تصمیم گرفتیم در تیم تغییر ایجاد کنیم. اگر در باشگاه کار می‌کنید، همیشه یک بخش مخصوص استعدادیابی بازیکنان هست، اما باید یک چشم‌تان هم به بازار مربیان باشد، چون هیچوقت نمی‌دانیم نوبت تغییر کی می‌رسد.»

 

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3k8wq3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


این بازیکن ۱۸ ساله دل تیم‌های اروپایی را برد

اسپورتینگ 1-1 یوونتوس: روز خوش بیانکونری کامل شد
دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا