تاریخ انتشار: 1401/08/14 19:01
کد خبر: 14359

با ناکامی در دعوت به تیم ملی؛ این ستاره پایان فصل از استقلال جدا می‌شود

یکی از دلایلی که موجب جدایی محمد محبی از تیم سانتاکلارا و حضور قرضی در تیم استقلال شد، برتن کردن پیراهن تیم ملی بود.
با ناکامی در دعوت به تیم ملی؛ این ستاره پایان فصل از استقلال جدا می‌شود

برخی به او پیشنهاد دادند در صورت بازگشت به استقلال جلوی چشم اسکوچیچ خواهد بود و فشار هواداران موجب خواهد شد تا به اردوی تیم ملی دعوت شود. او به استقلال آمد و در هفته‌های سپری شده هم ارایه گر بازی‌های خوبی بود و علاوه بر فتح سوپرجام گلزن‌ترین بازیکن تیم استقلال بشمار می‌رود اما موفق نشد در لیست نهایی تیم ملی برای سفر به دوحه جا بگیرد. به همین خاطر این بازیکن تصمیم گرفته است با پایان فصل جاری به اردوی تیم سانتاکلارا برگردد و فوتبال خود را در پرتغال دنبال کند.

با وضعیتی که پیش آمده است، او حتی از بازگشت به لیگ برتر ناراحت است چرا که در صورت ادامه حضور در تیم سانتاکلارا می‌توانست، روند گلزنی خود را دنبال کند و مورد توجه تیم‌های شاخص پرتغال قرار بگیرد.

نکته دیگری که به نظر می‌رسد محمد محبی را به جدایی  از استقلال ترغیب می‌کند، مشکلات مالی تیم آبی است. مشکلاتی که حتی موجب شد باشگاه استقلال در پرداخت پول سانتاکلارا با مشکل مواجه شود. هر چند در نهایت موفق به انجام این کار شد.

به هر صورت تصمیم کارلوس کی روش مبنی بر عدم دعوت از این بازیکن بد جوری موجب ناراحتی محمد محبی شده است تا جایی که ممکن است روی عملکرد این بازیکن در هفته‌های آتی لیگ برتر تاثیر بگذارد. محمد محبی اصلا تصور نمی‌کرد در لیست نهایی کارلوس کی روش جای نگیرد در حالی که کارنامه قابل دفاعی در تیم استقلال داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3ke6px

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


محبی: تمام تلاشم را می‌کنم که به تیم ملی دعوت شوم