تاریخ انتشار: 1402/05/24 15:12
کد خبر: 1083

شرط مگوایر برای ترک منچستریونایتد

مدافع انگلیسی تیم فوتبال منچستریونایتد برای فسخ قراردادش با این باشگاه شرطی دارد.
شرط مگوایر برای ترک منچستریونایتد

دو باشگاه وستهام و منچستریونایتد برای انتقال هری مگوایر به جمع چکش‌ها به توافق رسیده‌اند، اما این مدافع انگلیسی هنوز برای جدایی از این تیم چراغ سبز نشان نداده است، این در حالی است که او در برنامه‌های تاکتیکی اریک تن‌هاخ نقش پررنگی ندارد. نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد؛ هری مگوایر برای جدایی از منچستریونایتد و پیوستن به جمع شیاطین سرخ درخواست دریافت 15 میلیون پوند از این باشگاه لیگ برتری کرده تا با پیوستنش به وستهام موافقت کند.

در سوی دیگر نشریه «گاردین» انگلیس مدعی شد؛ پروژه انتقال 30 میلیون پوندی هری مگوایر به وستهام پس از اینکه سران باشگاه لندنی از انتظار برای موافقت این مدافع انگلیسی با جدایی‌اش از جمع شیاطین سرخ خسته شدند، شکست خورد. اگرچه احتمال احیای این معامله وجود دارد، اما در حال حاضر این انتقال به بن‌بست خورده است.

منچستریونایتد در حالی در تلاش برای خلاص شدن از دست مگوایر است که مدیران این باشگاه در سوی دیگر روی پروژه جذب بنجامین پاوار از بایرن مونیخ کار می‌کنند. این انتقال تنها در صورتی عملی خواهد شد که هری مگوایر از جمع شیاطین سرخ جدا شود، انتقالی که می‌تواند در ازای 35 میلیون پوند عملی شود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3kerq3

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


پایان صبر منچستریونایتد: کاپیتان برکنار شد!