تاریخ انتشار: 1402/04/07 17:11
کد خبر: 3635

تکذیب قرارداد ۱۸ میلیاردی گزینه استقلال

سرمربی جدید ذوب‌آهن به شایعه قرارداد مالی چشمگیرش در این باشگاه واکنش نشان داد.
تکذیب قرارداد ۱۸ میلیاردی گزینه استقلال

محمد ربیعی در حاشیه مراسم معارفه‌اش به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پیرامون ارائه فهرست نفرات مدنظرش به این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی عنوان کرد: قوانین جدید فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تاثیر چندانی در برنامه باشگاه ذوب آهن ندارد، چراکه بودجه ما مشخص است ولی در مجموع باید قوانین رعایت شود. البته ذوب آهن هم جوانان با کیفیتی دارد که باید فضای مناسب برای ارائه توانایی‌های آنها به وجود بیاید.

او درباره اینکه شایعه شده مبلغ قراردادش با باشگاه ذوب آهن ۱۸ میلیارد تومان است، ابراز کرد: اصلا این مسائل و اعداد و ارقام که گفته می‌شود، صحبت ندارد و مبلغ قرارداد بنده بسیار پایین‌تر از این است که شما می‌گویید.

سرمربی جدید ذوب آهن که جزو گزینه‌های استقلال بود، ابراز کرد: خدا را شکر این افتخار نصیبم شد که باشگاه‌های زیادی ازجمله استقلال پیشنهاد همکاری به بنده ارائه کردند و حتی جلسه خوبی هم با آقای حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال داشتم ولی در برخی موارد به توافق نرسیدیم و در برخی مسائل هم اختلاف نظر داشتیم که همین مسائل موجب شد تا همکاری بین ما شکل نگیرد.

ربیعی در مورد علت قرارداد کوتاه مدت و یک ساله‌اش با باشگاه ذوب آهن گفت: باید اذعان کنم که باشگاه علاقه‌مند بود که قراردادمان مدت بیشتری باشد ولی پس از مذاکره بین ما، تصمیم گرفتیم ابتدا قراردادی به مدت یک فصل امضاء شود و اگر طرفین در سالیان آینده تمایل به همکاری داشتند، این قرارداد تمدید شود.

سرمربی جدید تیم ذوب آهن درباره استفاده از مربیان بومی در کادر فنی خود ابراز کرد: احتمال دارد یک مربی اصفهانی به کادر فنی تیم ما اضافه شود و این برنامه را مدنظر داریم.

ربیعی به وعده مدیران شرکت ذوب آهن برای افزایش بودجه این باشگاه نیز اشاره کرد و افزود: ما باید هزینه‌های خودمان را به طور معقول انجام بدهیم ولی مطمئن باشید تیم خوبی می‌بندیم. البته بودجه ذوب آهن با سقف در نظر گرفته شده فاصله زیادی دارد که ما به این مباحث کاری نداریم.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3kgx82

اخبار مرتبطآخرین اخبار


محمد ربیعی سرمربی ذوب آهن

بررسی نهایی تمام گزینه‌های نیمکت استقلال
از بازگشت یک‌درصدی فرهاد تا نکونام و سانچز!