تاریخ انتشار: 1401/04/13 07:26
ستاره آبی ها فراری شد؛
کد خبر: 19838

شکایت باشگاه استقلال از ایجنت دردرساز!

استقلال به تمدید قرارداد با رافائل سیلوا نزدیک شده اما این خوشحالی با یک نگرانی بزرگ همراه شده است کوین یامگا پاهایش را در یک کفش کرده و می‌خواهد برود.
شکایت باشگاه استقلال از ایجنت دردرساز!

با وجود اینکه چند هفته از شروع فصل نقل‌وانتقالات می‌گذرد، هواداران استقلال همچنان در انتظار خریدهای پرسروصدا و حفظ چند بازیکن تأثیرگذار تیمشان هستند. با این حال، برخی اتفاقات در چند روز گذشته باب میل هواداران نبوده که می‌توان به‌احتمال جدایی امیرحسین حسین‌زاده اشاره کرد. دیروز هم اکثر سایت‌های خبری از جدایی قطعی این بازیکن خبر دادند، هرچند که مدیران استقلال آخرین تلاش‌های خودشان را انجام می‌دهند تا حسین‌زاده را حفظ کنند؛ اتفاقی که در شرایط فعلی بعید به‌نظر می‌رسد. حالا خبر بد دیگر برای آبی‌های پایتخت، احتمال جدایی کوین یامگا، بازیکن فرانسوی این تیم است. او که در فصل گذشته حکم آچارفرانسه را برای کادر فنی آبی‌ها داشت، دیگر قصد ندارد در این تیم بماند و جدایی یامگا یک شوک منفی دیگر برای استقلالی‌ها خواهد بود.

شکایت استقلال از ایجنت یامگا

بیشتر از یک ماه پیش در یک گزارش خبری، به این موضوع اشاره کردیم که یامگا قصد ترک استقلال را دارد و این موضوع فقط به‌دلیل مسائل فوتبالی نیست. برخی مسائل شخصی دیگر هم باعث شده تا این بازیکن تصمیم به ترک استقلال بگیرد؛ موضوعی که البته برای یامگا به‌سادگی امکان‌پذیر نخواهد بود. این بازیکن قبل از پایان فصل به برخی از هم‌تیمی‌هایش در استقلال گفته بود که قصد ترک ایران را دارد ولی او تحت قرارداد باشگاه استقلال قرار دارد و باید با رضایت این باشگاه جدا شود. با این حال، یامگا از طریق مدیر برنامه‌هایش به استقلالی‌ها پیغام داده که قصد بازگشت ندارد. البته استقلالی‌ها بر این عقیده‌اند که مدیر برنامه‌های این بازیکن فرانسوی می‌خواهد هر طور که شده از بازگشت یامگا به ایران جلوگیری کند، به همین دلیل باشگاه استقلال از ایجنت یامگا به دادگاه رسانه و پلیس فتا شکایت کرده است.

یامگا نمی‌تواند جدا شود

مدیر برنامه یامگا می‌خواهد شرایط دیگری را برای این بازیکن فراهم کند تا او راهی تیم دیگری شود ولی یامگا تمامی مبلغ قراردادش را از باشگاه استقلال دریافت کرده و حتی پاداش قهرمانی را هم گرفته است. این بازیکن راهی برای فسخ قرارداد با استقلال ندارد، یکی از مدیران استقلال هم در این خصوص می‌گوید: «یامگا بازیکن استقلال است و تمامی مفاد قرارداد با این بازیکن را رعایت کردیم. او راهی برای جدایی ندارد و باشگاه هم از ایجنت این بازیکن شکایت کرده است.» هرچند مدیران استقلال با قاطعیت در مورد ماندن یامگا صحبت می‌کنند ولی طبق آخرین خبرها، بازیکن فرانسوی تمایل به جدایی دارد و باید دید این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش چه راهی را برای جدایی انتخاب می‌کنند. این اتفاق آغاز یک چالش بزرگ است و نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی از پایان ماجرا داشت.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3n9kkg

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


جدایی یک ستاره از استقلال قطعی شد