تاریخ انتشار: 1402/02/22 19:38
کد خبر: 6362

پیروزی ۲ گله سپاهان مقابل پیکان در پایان نیمه نخست

نیمه نخست دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پیکان تهران در هفته بیست و نهم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه ۲ بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.
پیروزی ۲ گله سپاهان مقابل پیکان در پایان نیمه نخست

در یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست و نهم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 18 تیم‌های سپاهان اصفهان و پیکان تهران با قضاوت وحید کاظمی در ورزشگاه نقش‌جهان به مصاف هم رفتند.

سپاهان که با تساوی مقابل ملوان انزلی در هفته بیست و هفتم جایگاه نخست خود را به پرسپولیس واگذار کرد، امیدوار است با شکست دادن پیکان و لغزش سرخپوشان پایتخت، صدر جدول را از این تیم پس بگیرد و امیدهای خود را برای قهرمانی در هفته پایانی افزایش دهد.

در آن سوی میدان شاگردان مجتبی حسینی در پیکان که نمایش خوبی مقابل شاگردان گل‌محمدی در هفته گذشته داشتند در این بازی نیز با تمام قوا به میدان آمدند تا بار دیگر توانایی‌های خود را در مقابل یکی از مدعیان قهرمانی نشان دهند.

مورایس در این دیدار سپاهان را با ترکیب پیام نیازمند، سیاوش یزدانی، قربانی، میلاد زکی‌پور، رامین رضاییان، مسعود ریگی، جلال‌الدین علی‌محمدی، فرناندز، امید نورافکن، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو به میدان فرستاده است.

در آن سو نیز رشید مظاهری، محمد علی کاظمی، امیر شبانی، میلاد بدرقه، امیر طاهر، علی زارع، منصور باقری، غلامرضا ثابت ایمانی، محمد مهدی لطفی، مهدی لیموچی، شرزود تمیروف 11 نفر ترکیب پیکان مقابل سپاهان را تشکیل می‌دهند‌.

در دقیقه 14 ضربه تمیروف از محوطه جریمه با واکنش زیبای نیازمند به کرنر رفت.

در دقیقه 19 ضربه فرشاد احمدزاده درون محوطه جریمه پیکان با واکنش زیبای مظاهری دفع شد تا دومین فرصت خطرناک سپاهانی‌ها در این دیدار توسط رشید مظاهری دفع شود.

در دقیقه 28 ضربه فرشاد احمدزاده درون محوطه جریمه پیکان با پس از برخورد به تیر دروازه پیکان به اوت رفت تا فرصت‌های سپاهان یکی پس از دیگری به هدر رود.

در دقیقه 35 ضربه محکم پیکانی‌ها با واکنش نیازمند دفع شد.

در دقیقه 40 سانتر مدافع سپاهان با ضربه بی‌دقت فرشاد احمدزاده به بیرون رفت.

در دقیقه 43 سپاهان صاحب یک ضربه پنالتی شد که شهریار مغانلو این ضربه را تبدیل به گل کرد.

در دقیقه 7+45 امید نورافکن با یک سانتر دقیق رامین رضاییان را در دهانه دروازه پیکان صاحب موقعیت کرد و مدافع پیش تاخته سپاهان گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

حواشی این دیدار نیز به شرح زیر است.

قبل از آغاز دیدار هواداران تیم سپاهان با روشن کردن دودهای زرد رنگی فضای زیبایی را در ورزشگاه ایجاد کردند.

در وقت‌های اضافه شرزود تمیروف پس از برخورد با فرشاد احمدزاده کارت زرد دوم را از داور دریافت کرد و از زمین اخراج شد. بازیکنان و نیمکت پیکان به اخراج تمیروف به شدت اعتراض کردند و بازی در ثانیه‌های پایانی نیمه نخست به جنجال کشیده شد و کاظمی به یکی از اعضای کادر فنی پیکان کارت زرد نشان داد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3nb9r3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ترکیب سپاهان و پیکان مشخص شد