تاریخ انتشار: 1401/10/20 11:19
کد خبر: 11914

آخرین وضعیت ستاره‌های اسمی استقلال

پنجره زمستانی فوتبال ایران باز شده است و تیم‌ها تا ۱۳ بهمن فرصت خواهند داشت، نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنند.
 آخرین وضعیت ستاره‌های اسمی استقلال

فعالیت تیم‌ها در پنجره زمستانی به مراتب کمتر از پنجره تابستانی خواهد بود، به این خاطر که کمتر تیمی حاضر به فسخ قرارداد بازیکن تاثیرگذار و یا صدور رضایتنامه قرضی برای او می‌شود. با این حال بازیکنان برخی از تیم‌ها سعی می‌کنند، به دلیل نیمکت نشینی با فسخ قرارداد راهی تیم‌های جدید شوند.

در روزهای اخیر سامان نریمان جهان قرارداد خود را با تیم نفت مسجد سلیمان فسخ کرده است. والنتینو یوئل بازیکن تیم آلومینیوم اراک قرضی راهی تیم ام‌صلال قطر شده است. رضا یزدان‌دوست در تفاهم نامه دو جانبه از تیم تراکتور جدا شد و به نظر می‌رسد محمد نژاد مهدی مدافع تیم سپاهان هم در تلاش است، به تیمی برود که بازی کند.

نکته جالب توجه در این بین این است که هیچ بازیکنی از استقلال درخواست جدایی نداده است. پیش‌تر این طور گفته شد برخی از بازیکنان اسمی استقلال به دلیل نیمکت نشینی در تلاش برای جدایی هستند و با فرا رسیدن پنجره زمستانی درخواست خود را برای جدایی ارایه می‌دهند اما تا به امروز بازیکنی از تیم استقلال به باشگاه مراجعه نکرده و خواستار دریافت رضایتنامه اش نشده است. در این صورت استقلال در صورت جذب بازیکن جدید باید بازیکن از لیست خارج کند به این خاطر که لیست تیم پر است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3njzk2

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


زمان بسته شدن پنجره استقلال مشخص شد