تاریخ انتشار: 1402/03/28 09:02
کد خبر: 4262

تاکید گل‌محمدی روی حفظ یک ستاره!

سرمربی پرسپولیس می‌خواهد هرطور شده علیرضا بیرانوند را برای فصل آینده در اختیار داشته باشد.
 تاکید گل‌محمدی روی حفظ یک ستاره!

هرچند لازمه قهرمان شدن درخشش همه عوامل و به خصوص بازیکنان یک تیم است، ولی تک‌ستاره‌ها همواره خودشان را به عنوان یک چهره خاص و شاخص معرفی می‌کنند. پرسپولیس در فصلی که گذشت بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داشت و همین موضوع دست کادرفنی این تیم را برای انتخاب فرم‌های مختلف بازی باز گذاشته بود با این وجود علیرضا بیرانوند به گفته خیلی از کارشناسان ستاره بی‌چون و چرای پرسپولیس بود.

گلری که بعد از دو فصل دوری از فوتبال ایران به تیم سابقش بازگشت و نقش پررنگی در ۳ گانه قرمزها ایفا کرد. بیرانوند که هنوز دو سال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده، این روزها با چالش مواجه شده و ممکن است اختلاف او با مدیران پرسپولیس منجر به فسخ قرارداد این بازیکن محبوب شود. علیرضا که یکی از ارکان اصلی قهرمانی‌های پرسپولیس بود، چندی قبل به دلیل دریافت نکردن مطالباتش به باشگاه پرسپولیس نوتیس داد و اگر تا ۴۸ ساعت آینده باشگاه پرسپولیس طلب ۸میلیاردی او را پرداخت نکند، بیرانوند به راحتی می‌تواند به صورت یکطرفه قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرده و از این تیم جدا شود. اتفاقی که قطعا پرسپولیسی‌ها دوست ندارند رنگ واقعیت به خود بگیرد و ستاره تیمشان را برای فصل بعد در اختیار نداشته باشند

یکی از گلرهایی که طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر حضورش در پرسپولیس در صورت جدایی بیرانوند مطرح شد، علیرضا حقیقی بود که چند سال برای قرمزها بازی کرد. حقیقی فصل قبل در نساجی عملکرد خوبی نداشت و یکی از ضعیف‌ترین آمارها را به لحاظ گل خورده به ثبت رساند. او فقط در دو بازی رفت و برگشت مقابل پرسپولیس و استقلال ۱۳ گل دریافت کرد که اصلا قابل قبول نیست.

حقیقی علاقه زیادی به بازگشت به پرسپولیس دارد و این موضوع را به گوش مدیران این باشگاه رسانده و اعلام کرده تحت هر شرایطی حاضر است جانشین بیرانوند شود. اتفاقی که نه هواداران و نه کادرفنی پرسپولیس به آن علاقه‌ای ندارند. یحیی گل‌محمدی که البته هنوز تکلیف ماندن یا رفتنش از پرسپولیس مشخص نیست، اصلا دوست ندارد بیرانوند را از دست بدهد و می‌خواهد هر طور شده با حل اختلافات به‌وجودآمده، علیرضا را برای سال بعد نگه دارد.

حتی اگر بیرانوند هم نخواهد دیگر در پرسپولیس بماند، حقیقی گزینه جانشینی او در پرسپولیس نیست و یحیی علاقه‌ای به جذب این دروازه‌بان ندارد. قبل از آمدن بیرانوند هم حقیقی به گل‌محمدی پیشنهاد شده بود ولی او میلی به جذب گلر سابق تیم ملی نداشت. یحیی در صورتی که ماندگار شود، تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهد دروازه تیمش را بدون بیرانوند تصور کند و قطعا برای تکرار موفقیت‌های این فصل در سال آینده و همچنین حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا به گلر ششدانگی مثل بیرانوند نیاز مبرم دارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3nlwg4

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


فرصت ۳ روزه پرسپولیس برای جلوگیری از یک اتفاق تلخ