تاریخ انتشار: 1395/11/10 13:24
کد خبر: 232786

رمضانی: مالک میلیاردی هزینه کرده، می‌تواند مربی عوض کند

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: برای بازی تیم‌هایی مثل نساجی باید از داورانی استفاده شود که با دیدن تماشاگر دست و پایشان نلرزد و میدان دیده باشند.
رمضانی: مالک میلیاردی هزینه کرده، می‌تواند مربی عوض کند

به گزارش فرتاک ورزشی، عبدالحمید رمضانی در مورد شرایط این روزهای نساجی مازنداران اظهار داشت: در بازی آخر ما که به شکست نساجی منجر شد داور یک پنالتی اشتباه برای حریف و به ضرر ما گرفت که واقعا اگر یک داور باتجربه حضور داشت این پنالتی را نمی‌گرفت. البته ما شکایت نخواهیم کرد و گله‌مان را از طریق همین مصاحبه به جناب کامرانی‌فر انتقال می‌دهیم. برای بازی تیم‌هایی مثل نساجی باید از داورانی استفاده شود که با دیدن تماشاگر دست و پایشان نلرزد و میدان دیده باشند.

وی در مورد نخستین شکست کادر فنی جدید نساجی هم عنوان کرد: ما یک بازی دشواری در خانه حریف داشتیم و با یک مسابقه نمی‌شود در مورد مربی قضاوت کرد. بالاخره زمان می‌برد تا مربی به تیمش مسلط شود. از همه مهمتر اینکه بعضی بازی‌ها در اختیار مربی نیست و داخل زمین اتفاقاتی رقم می‌خورد که مربیان بین المللی هم نمی‌توانند جمعش کنند.امیدواریم برای بازی با گل گهر سیرجان مشکلی نداشته باشیم.

رمضانی در مورد بازی بعدی نساجی م گفت: روز سه شنبه با گل گهر سیرجان بازی داریم. در رفسنجان اردو زده‌ایم تا خود را برای این بازی آماده کنیم.د ر بازی قبل دو بازیکن اثرگذار را همراه نداشتیم اما برای این بازی نه مصدوم داریم و نه محروم. با تمام قوا تمرین می‌کنیم و آماده‌ایم تا یک بازی خوب را رقم بزنیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در پاسخ به سوالی در مورد دلیل برکناری مربیان قبلی آنهم قبل از دو بازی حساس خارج از خانه خاطرنشان کرد: به هرحال مالک باشگاه ثروتمند است و برای این تیم میلیاردی هزینه کرده و طبیعی است که بخواهد راسا وارد عمل شود و مربی مدنظر خودش را بیاورد. من هم البته گفته بودم باکادرفنی قبلی به لیگ برتر نمی‌رسیم. امیدوارم با مربی جدید به خواسته‌های خودمان برسیم!

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3nzjpk

اخبار مرتبطآخرین اخبار


عباس زاده: در قراردادها سرک نکشید!/ از اینکه مقابل آلومینیوم در اراک حاضر شدیم دلشان را به درد آورد

اسماعیل صمدی: محبوب سکوهای قائمشهر می شوم
بازیکن نساجی در گفگو با فرتاک؛