تاریخ انتشار: 1401/08/23 22:01
کد خبر: 14041

پیام راموس بعد از قرارنگرفتن در فهرست اسپانیا

مدافع با تجربه پاری‌سن‌ژرمن پس از آن که در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال اسپانیا برای جام جهانی قرار نگرفت، پیامی را منتشر کرد.
پیام راموس بعد از قرارنگرفتن در فهرست اسپانیا

ه نقل از اسپورت، سرخیو راموس در فصل جاری در بیشتر بازی های پاری سن ژرمن در ترکیب اصلی به میدان رفت و عملکرد بسیار خوبی هم از خود نشان داده است.

راموس در هر بازی که برای پاری سن ژرمن به میدان رفت این تیم متحمل شکست نشد و این آمادگی بالای او نشان از بازگشت او به روزهای خوب می داد با این حال این مدافع باتجربه در فهرست نهایی تیم ملی فوتبال اسپانیا برای جام جهانی قرار نگرفت.

راموس بعد از قرار نگرفتن در فهرست لاروخا پیامی را منتشر کرد. او نوشت: نهایت تلاش خود را از نظر جسمی و روحی به کار گرفتم تا به بهبودی کامل برسم. همواره برای خود اهداف و بلندپروازی‌ها داشته‌ام که باعث شده تا برای رسیدن به آنها تلاش زیادی از خود نشان دهم. خوشبختانه باید بگویم که در فصل جاری احساس کردم که به روزهای خوب برگشته ام. من برای یک تیم بزرگ و در شهر بزرگی بازی می کردم و بار دیگر از فوتبال لذت بردم.

او در ادامه نوشت: بدون شک حضور در جام جهانی یک از رویاهای من بود. این امکان وجود داشت که پنجمین جام جهانی خود را تجربه کنم اما از بخت بد من باید از خانه نظاره گر این رقابت بزرگ باشم و این واقعا سخت است با این حال خورشید دوباره از صبح طلوع خواهد کرد. قرار نگرفتن در فهرست تیم ملی فوتبال اسپانیا باعث نمی شود که شور و شوق من به فوتبال و انگیزه و تفکر من نسبت به این رشته عوض شود.

تیم ملی فوتبال اسپانیا یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ است و با تیم های آلمان، ژاپن و کاستاریکا همگروه است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qa6pa

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رکورددار گم کردن وسایل شخصی در جام جهانی!