تاریخ انتشار: 1401/05/20 16:37
کد خبر: 18089

زارع: باید برابر استقلال در انزلی بازی کنیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی می‌گوید تیمش برابر استقلال باید در انزلی میزبان باشد.

زارع: باید برابر استقلال در انزلی بازی کنیم

تیم فوتبال ملوان در جریان هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران عصر فردا (جمعه) از ساعت ۱۹ در ورزشگاه دستگردی تهران میهمان پیکان است.

مازیار زارع سرمربی ملوان در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: خوشحال هستم که بعد از مدت‌ها به لیگ برتر بازگشتیم. در ابتدای فصل تیم‌های شناخت زیادی از یکدیگر ندارند. ما می‌دانیم که پیکان تیم خود را نسبت به فصل گذشته حفظ کرده است. آنها تیم جوان و جنگنده‌ای هستند. در هر تیمی تغییرات زیاد بوده اما پیکان تیم خود را حفظ کرده است. ما هم به همراه پیکان از جوان‌ترین تیم‌ها هستیم.

وی دربار آخرین وضعیت سیاوش یزدانی هم گفت: او تمرکز لازم را نداشت و ما به فکر تیم خود هستیم و امیدوارم کمک کنیم مشکلش حل بشود. او بین ما جایی ندارد و پیگیر مسائل خودش است. ما به فکر ملوان و کار تیمی خودمان هستیم.

او درباره اینکه آیا ورزشگاه شهر انزلی برای میزبانی از دیدارهای ملوان آماده است یا خیر هم گفت: ورزشگاه باید آماده شود و به فکر اینکه ما بیرون از انزلی بازی کنیم نیستیم. باید در انزلی بازی کنیم و چمن ورزشگاه ما بهترین چمن ایران است. فکر اینکه بیرون انزلی بازی کنیم هم برای ما سخت است و باید برابر استقلال در انزلی بازی کنیم.

او درباره مشکلات مالی باشگاه ملوان هم گفت: مشکل خاصی وجود ندارد و تمام تمرکز ما روی بازی‌ها است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qawpj

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


تلاش پزشکان استقلال برای رساندن حردانی به بازی مقابل ملوان