تاریخ انتشار: 1399/10/14 01:23
کد خبر: 47165

پیروزی امید‌های پرسپولیس در آستانه دربی

سرخپوشان امید، امروز شنبه با هدایت منصور هاشمی در سومین بازی این فصل خود به دومین پیروزی دست پیدا کردند تا خود را آماده دربی روز پنج شنبه کنند.
پیروزی امید‌های پرسپولیس در آستانه دربی

 به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم امید پرسپولیس که بازیکنان آن امیدوارند بتوانند روزی جواز حضور در تمرینات تیم اصلی را پیدا کنند امروز در چارچوب رقابت‌های هفته سوم لیگ برتر تهران برابر نفت ایرانیان به پیروزی دو بر یک دست پیدا کرد.

پرسپولیس این بازی را هجومی و با خلق موقعیت‌های خوب آغاز کرد ولی این تیم حریف بود که در یک غافلگیری و بر خلاف جریان بازی گل اول بازی را به ثمر رساند. امیدهای پرسپولیس برای نیمه دوم تغییراتی در شیوه بازی خود ایجاد کردند که در نهایت منجر به دو گل محمد عمری و محمد مهدی شهپری شد تا پیروز از زمین خارج شوند.

مهران مهابادی، ابوالفضل سلیمانی، امیر محمد خارکشف علی زنجانی، محمد علیزاده، شهاب دهقانی، محمد مسلمی، پوریا میرایی، محمد دهقان‌نژاد، حسین حاجی‌زاده، حسین پیغمبرزاده، مهدی صالحی و علیرضا جودکی دیگر نفراتی بودند که در این بازی برای پرسپولیس به میدان رفتند.

تیم امید پرسپولیس در ادامه رقابت‌ها، پنج شنبه این هفته و در هفته چهارم همراه با استقلال دربی امیدها را برگزار خواهد کرد. این بازی در خانه حریف انجام می‌شود.

منصور هاشمی سرمربی امیدهای پرسپولیس درباره این دیدار گفت: دربی در حالی برگزار خواهد شد که شرایط برابری وجود ندارد و استقلال، امروز بازی خود برابر نیروی زمینی را انجام نداد. یک بازی سنگین و انرژی بر که به هر حال می‌توانست برای حریف بعدی ما عوارضی داشته باشد. همان‌طور که استقلال در لیگ برتر اعلام کرده بود دربی باید بعد از بازی پرسپولیس برابر سپاهان انجام شود، درخواست ما هم این است که بازی ما با استقلال، بعد از بازی آن‌ها برابر نیروی زمینی انجام شود و با هماهنگی باشگاه این مساله را پیگیری می‌کنیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qep89

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رحمان رضایی و تکرار مشت دایی مقابل پرسپولیس