تاریخ انتشار: 1402/02/16 12:09
کد خبر: 6765

خشم بزرگ ساپینتو از عملکرد چند بازیکن

در صورت ماندن ریکاردو ساپینتو برای فصل بعد، چند بازیکن از استقلال جدا خواهند شد.
خشم بزرگ ساپینتو از عملکرد چند بازیکن

استقلال برای دومین هفته متوالی در لیگ موفق به کسب پیروزی نشد و بعد از شکست مقابل پرسپولیس در دربی، مقابل صنعت نفت انتهای جدولی هم در کسب برد ناتوان بود و به نتیجه تساوی رضایت داد. نتیجه ای که باعث شد تا استقلالی‌ها شانس قهرمانی شان به حداقل برسد. حتی چند بازیکن استقلال بعداز بازی با صنعت نفت اعتراف کردند که دیگر امیدی به قهرمانی تیمشان ندارند. تک گل استقلال را در این بازی پیمان بابایی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا دومین گل این فصل این بازیکن به ثبت برسد.

هرچند یکی از مهاجمان استقلال در این بازی گلزنی کرد، ولی آمار گلزنی ۴ مهاجم تخصصی این تیم بسیار ضعیف است و اصلا نمی شود از عملکرد آن‌ها دفاع کرد. سجاد شهباززاده که اکثرا نیمکت نشین است و با وجود قرارداد بالایی که با استقلال بسته، نتوانسته اصلا موفق باشد، نه گلی زده و نه پاس گلی از خودش به ثبت رسانده است.

پیمان بابایی ۲ گل زده و ۳ پاس گل هم داده است. آرمان رمضانی که مثل فصل گذشته عمدتا یک بازیکن نیمکت نشین است، آمار یک گل و یک پاس گل را به ثبت رسانده و ارسلان مطهری که تقریبا مهاجم فیکس آبی‌ها به حساب می آید، در لیگ ۴ گل و در سوپرجام و جام حذفی هم یک گل به ثمر رسانده تا مجموعا آمار ۶ گل در این فصل برای این بازیکن به ثبت برسد.

ریکاردو سا پینتو به نظر می‌رسد برای موفقیت تیمش در فصل جاری، بیشتر روی درخشش ستارگانی مثل مهدی قایدی و محمد محبی و البته بازیکنانی مانند آرتور کوین یامگا، سعید مهری و آرش رضاوند حساب باز کرده است چون نگاهی به کارنامه مهاجمان استقلال نشان می‌دهد که آن‌ها جمعاً در فصل جاری توانسته‌اند ۹ گل برای تیم‌شان در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام به‌ثمر برسانند که آماری ضعیف و غیرقابل‌قبول محسوب می‌شود.

عملکرد ضعیف مهاجمان نوک استقلال و البته چند بازیکن دیگر باعث خشم شدید سرمربی پرتغالی شده و آنطور که شنیدیم در صورتیکه ساپینتو برای فصل بعد در استقلال بماند، می خواهد خانه تکانی اساسی انجام دهد و چندین بازیکن را از ترکیب تیمش کنار خواهد گذاشت. به غیر از تغییرات گسترده در خط حمله، چند بازیکن دیگر هم مثل ابوالفضل جلالی، امیرعلی صادقی، امید حامدی‌فر، محمد حسین زواره‌ای، محمد حسین مرادمند و ... هم ممکن است از استقلال جدا شوند و تیم دیگری را برای ادامه فوتبالشان انتخاب کنند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qgj82

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ساپینتو این بازیکن را به ترکیب بازمی‌گرداند؟