تاریخ انتشار: 1402/03/01 15:42
اتفاق عجیب در تمرین پرسپولیس بعد از قهرمانی
کد خبر: 5817

30 دقیقه بغض‌آلود همراه با یحیی گل‌محمدی

"همه شما برای این قهرمانی جنگیدید و دم‌تان گرم"؛ این اولین دیالوگ یحیی بعد از قهرمانی سرخ‌‎ها و استارت برای جام حذفی بود که ناگهان همه چیز احساسی شد.
30 دقیقه بغض‌آلود همراه با یحیی گل‌محمدی

سرمربی سرخ‌ها بعد از قهرمانی تیمش در قائمشهر برای شاگردانش 48 ساعت استراحت در نظر گرفت تا آنها فرصت کافی برای لذت بردن از اتفاق بزرگی که در فصل بیست و دوم رقم زده بودند، داشته باشند.

با پایان یافتن این فرصت، بازیکنان روز گذشته در شرایطی در استادیوم شهید کاظمی کنار هم جمع شدند که مهیای رقابتی دوباره برای کسب دومین جام بودند. جدال با هوادار تهران در نیمه نهایی جام حذفی و عبور از این حریف و رسیدن به فینال بزرگترین انگیزه یحیی گل‌محمدی و شاگردانش است.

بازیکنان و اعضای پرسپولیس با خوشحالی بزرگی پا به استادیوم شهید کاظمی گذاشتند تا کاملا بابت ماموریت بزرگی که با افتخار قهرمانی به پایان رسانده بودند، غرق انرژی بودند. با سوت شروع رسمی تمرین، یحیی گل‌محمدی شاگردانش را مثل تمامی تمرینات گذشته گرد خود جمع کرد و البته آنها انتظار داشتند موضوع بحث همانند تمرینات اخیر مربوط به آیتم‌ها و برنامه‌ها پیش از جدال با هوادار باشد. سرمربی سرخ‌ها اما این بار از دیگر اعضای تیم نیز خواست این جمع را همراهی کنند.

جملات ابتدایی یحیی به تشکر از عملکرد نفرات طی دیدار با نساجی و کسب قهرمانی اختصاص داشت. بعد از آن اما سرمربی سرخ‌ها نفر به نفر از بازیکنانش نام برد و هر کدام را بابت اتفاقاتی که در این فصل رقم زد، مورد تمجید و تحسین قرار داد. یحیی حتی تیم پزشکی و تدارکاتی و... را هم از یاد نبرد و نفر به نفر از آنها قدردانی کرد. لحظاتی احساسی که با در دقایقی نیز با بغض و کلمات شمرده شمرده یحیی نیز همراه می‌شد و او بابت اینکه شاگردانش در این روزهای سخت او را با تمام وجود همراهی کردند، افتخار کرده و مورد تحسین قرارشان داد.

تصاویری جذاب از جشن قهرمانی پرسپولیس در شبی بیادماندنی برای سرخ پوشان

در این بین نوبت صحبت به کاپیتان‌های تیم نیز رسید و کمال کامیابی‌نیا و امید عالیشاه نیز لحظاتی برای بازیکنان به صحبت پرداختند و مدعی شدند کار هنوز به پایان نرسیده آنها برای نمایشی رؤیایی در این فصل باید چشم به قهرمانی جام حذفی نیز داشته باشند و بدون غرور و با انگیزه بالا، این ماموریت را نیز به سرانجام برسانند.

صحبت‌های یحیی اما زمزمه‌هایی نیز طی ساعات اخیر به راه انداخته است، اما سرمربی سرخ‌ها بعد از به پایان رساندن ماراتن سخت لیگ برتر، می‌خواهد با قدرتی بالاتر حذفی را نیز جدی گرفته و یک اتفاق مهم در تاریخ مربیگری‌اش شکل دهد. او قهرمان جام حذفی شده اما نه روی نیمکت پرسپولیس و خاطرات تلخی نیز از آن دارد، پس ماجرای او و نیمکت پرسپولیس اینجا تمام نمی‌شود و قرار او با بازیکنانش روز 10 خرداد است. جایی که باید بار دیگر قدرت خود را به فوتبال ایران نشان دهد. سرمربی پرسپولیس در پایان دیدار با نساجی نیز با اشاره به باقی ماندن یک فصل دیگر از قراردادش، نسبت به شایعات واکنش نشان داد و حرف‌های بغض آلود روز گذشته‌اش نیز با شاگردانش، تنها یک بغض سنگین بابت اتفاقاتی بود که طی فصل پشت سر گذاشته بود و در نهایت با یک جام ارزشمند همراه شده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qodp4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


هشدار جدی به پرسپولیس پیش از دربی