تاریخ انتشار: 1397/04/05 13:50
کد خبر: 141741

سانتوس خطاب به کی روش:کتت را در آوردی؟ دوباره تنت کن!

سرمربیان دو این ایران و پرتغال پس از پایان بازی همدیگر را در آغوش کشیدند و به هم تبریک گفتند.
 سانتوس خطاب به کی روش:کتت را در آوردی؟ دوباره تنت کن!

سوت پایان بازی ایران و پرتغال توسط داور پاراگوئه ای زده شد، حذف تیم ملی شجاع و قابل احترام ایران را اعلام کرد.

 

پس از سوت پایان بازی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران و فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال به سمت یکدیگر رفتند و در حالیکه چهره شان به هیچ وجه حرکت بعدی را لو نمیداد به یکباره همدیگر را در آغوش گرفتند.

 

روزنامه پرتغالی با انتشار عکس این صحنه با تیتر "ری اکش قبل از بغل کردن آخر بازی" نوشت:دو سرمربی با تبریک گفتن به یکدیگر بعد از یک موعظه و پند دو جانبه همدیگر را در آغوش گرفتند. فرناندو سانتوس قبل از بغل کردن سرمربی ایران خطاب به کی روش گفت: کتت را در آوردی؟ دوباره تنت کن، چرا به من احترام نمیزاری (بابا)!

800

 

کارلوس کی روش در صحنه ای که به نظر می رسید از زمین اخراج شده، کتش را در آورد و به سمت رختکن پرت کرد تا بدون کت، دقایق پایانی بازی را مشاهده کند که البته کی روش در نشست مطبوعاتی پس از بازی و با حالت کنایه آمیزی گرمای هوا را دلیل در آوردن کت از تنش دانست تا از پاسخ واضح به این حرکتش فرار کند، همچنین سرمربی پرتغال نیز بسیار احترام آمیز درباره کی روش در کنفرانس صحبت کرد تا رابطه خوب این دو سرمربی مشخص شود.

 

حال بازیکنان ایران و کی روش به خانه بر می گردند و پرتغال به مصاف اروگوئه در مرحله بعد می رود، دیداری که کی روش این بار طرفدار پرتغال، رونالدو و تیم کشورش است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qoxa8

اخبار مرتبطآخرین اخبار


نقشه های سرمربی پرتغال برای بازی با ایران