تاریخ انتشار: 1402/03/09 18:42
کد خبر: 5317

علی کریمی با لبخند به آخر فصل رسید+عکس

هافبک ایرانی کایسری اسپور آماده حضور در ترکیب این تیم است.
علی کریمی با لبخند به آخر فصل رسید+عکس

علی کریمی ۸۰ روز قبل در دیدار هفته بیست و پنجم سوپر لیگ ترکیه مقابل آنتالیا اسپور که یکی از مهره‌های اصلی کایسری اسپور بود، بخاطر آسیب دیدگی در دقیقه ۱۴ تعویض شد و نتوانست تا پایان در زمین بماند که از آن زمان تاکنون فرصت قرار گرفتن درجمع ۱۱ نفر اصلی تیمش را به دست نیاورده است.

 

هافبک ایرانی کایسری اسپور که پس از این مصدومیت حدود یک ماه و نیم از میادین دور بود، اما پس از آن در یک مسابقه سوپر لیگ ترکیه حضور کوتاه مدت و تعویضی در زمین داشت و در دیدار قبل مقابل آلانیا اسپور نیز از شروع نیمه دوم به جای سید مجید حسینی به میدان رفت و ۴۵ دقیقه بازی کرد تا مشخص شود به طور کامل بهبود یافته است.

1881517

علی کریمی در تمرینات اخیر کایسری اسپور با انگیزه و روحیه بالایی کار کرده و چهره او نیز در تصاویر این باشگاه نشان می‌دهد در بهترین فرم خود قرار دارد و امیدوار است بازهم شانس رسیدن به ترکیب ابتدایی تیمش را به دست بیاورد و امشب مقابل کاراگومروک در ترکیب قرار بگیرد.

تیم کایسری اسپور از ساعت ۲۰:۴۵ امشب به مصاف کاراگومروک می‌رود که سید مجید حسینی و علی کریمی به‌عنوان لژیونرهای ایرانی در فهرست این تیم هستند و شانس بازی دارند.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qp9n2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


بمب نقل‌وانتقالات استقلال فوری خنثی شد