تاریخ انتشار: 1397/09/08 09:55
کد خبر: 119841

استقلال-صنعت نفت آبادان؛ همه چیز مساوی است!

تیم‌های استقلال و صنعت نفت تاکنون ۱۴ بار در تاریخ رقابتهای لیگ برتر با یکدیگر دیدار داشته‌اند که تاکنون هیچ کدام از این دیدارها مساوی نشده است.
استقلال-صنعت نفت آبادان؛ همه چیز مساوی است!

تیم‌های استقلال و صنعت نفت در تاریخ رقابتهای لیگ برتر تاکنون ۱۴ بار با یکدیگر دیدار داشته‌اند که در این دیدارها ۷ بار استقلال و ۷ بار صنعت نفت پیروز شده اند و هیچ یک از بازیهای دو تیم در لیگ برتر تاکنون مساوی نشده است. 

آبی پوشان در مجموع این بازیها ۲۴ گل و صنعت نفت نیز در ۱۸ گل زده‌اند و استقلال از نظر گل زده نسبت به صنعت نفت برتری دارد.

بهترین نتیجه‌ای که استقلال برابر صنعت نفت گرفته به پیروزی ۶ بر ۲ آنها در فصل ۹۰-۸۹ باز می‌گردد. این بازی در تاریخ ۹۰/۲/۳ و به میزبانی استقلال انجام شد. هادی شکوری، فرهاد مجیدی، آرش برهانی، مجتبی جباری و سید مهدی سید صالحی (۲ گل) در آن بازی برای آبی پوشان گلزنی کردند.

بهترین نتیجه‌ای هم که تیم صنعت نفت در این ۱۴ بازی مقابل استقلال گرفت، پیروزی ۲ بر صفر در همان فصل بود. صنعتی ها در دیداری که در تاریخ ۸۹/۸/۱۳ در آبادان انجام شد توانستند آبی پوشان را با نتیجه دو بر صفر مغلوب کنند. 

استقلال و صنعت نفت برای پانزدهمین بار در رقابتهای لیگ برتر به مصاف هم می روند. این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (پنجشنبه ۸ آذر) و به میزبانی استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qqrap

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ترکیب صنعت نفت آبادان برای پیکار با نساجی مشخص شد