تاریخ انتشار: 1398/01/11 11:54
کد خبر: 105065

اظهارنظر رئیس دپارتمان داوری فدراسیون درخصوص عملکرد داور دربی

داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوران معتقد است که اشکان خورشیدی و کمک‌هایش، قضاوت بی‌نقصی در دربی ۸۹ داشتند.
اظهارنظر رئیس دپارتمان داوری فدراسیون درخصوص عملکرد داور دربی

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره عملکرد اشکان خورشیدی در دربی 89 گفت: با توجه به اینکه این بازی از حساسیت بالایی برخوردار بود، سعی کردیم از بهترین تیم داوری در این مسابقه استفاده کنیم که خوشبختانه خورشیدی و تیمش توانستند به خوبی این بازی را کنترل و مدیریت کنند.

وی عنوان کرد: من بازی را از نزدیک و در ورزشگاه آزادی دیدم. تیم داوری ما در این مسابقه نمایش و عملکرد خیلی خوب و کم‌نقصی داشت و با موفقیت هم به کار خود پایان داد. جا دارد بار دیگر از این طریق به آنها خسته نباشید بگویم. بازی‌های دربی و شهرآورد‌ها به طور کلی حواشی زیادی دارد. باید در این مواقع داوران باتجربه که هر دو تیم هم قبول داشته باشند، انتخاب شود تا حواشی کمتر شود.

رئیس دپارتمان داوران درباره پنالتی که در نیمه اول برای استقلال گرفته شد، گفت: پنالتی اعلام شده توسط اشکان خورشیدی کاملاً درست بود و بازیکن پرسپولیس روی بازیکن حریف مرتکب خطا شده بود. ضمن اینکه کولینا نیز درباره قضاوت این دیدار بیان داشت که تیم داوری با شجاعت بازی پرخوردی را کنترل و مدیریت کرد. با توجه به گزارش ناظران، قضاوت‌های خوبی را از داوران در این هفته شاهد بودیم. به جز دو دیدار، در بقیه بازی‌ها داوران اشتباه تأثیرگذاری در نتیجه مسابقات نداشتند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3qwlpj

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ناسازگاری آزادی با رحتمی؛ آمار فوق العاده کاپیتان پا برجاست!